Pidurisadul, NTY HZT-SB-010
search
  • Pidurisadul, NTY HZT-SB-010
  • Pidurisadul, NTY HZT-SB-010
Pidurisadul, NTY HZT-SB-010
KESKMINE
Tootja: NTY
Sisaldab KM 24%, lisanduvad saatmiskulud
Saadaval: 4tk
Tarneks valmis 27.03.2026
TECHNICAL DETAILS
Tootja NTY
Paigalduse koht Tagasild vasakul
EAN 5902048159649
Pidurisüsteem TOKICO
Pidurisadulateostus Pidurisadul ilma seadeelemendita elektr. seisupiduri jaoks
Kolvi läbimõõt [mm] 38mm
pidurikettajämedusele (mm) 10mm
pidurikettaläbimõõdule (mm) 286mm