Lisakomplekt, ketaspiduriklotsid, TRW PFK302
search
  • Lisakomplekt, ketaspiduriklotsid, TRW PFK302

Lisakomplekt, ketaspiduriklotsid, TRW PFK302

PREMIUM
Tootja: TRW
4,96 €

(Ühe tüki hind)

Sisaldab KM 24%, lisanduvad saatmiskulud
Saadaval: 10tk

Väljastamiseks valmis: 27.03.2026

Kuvatud tarneaeg on garanteeritud kuni taimeri lõpuni. Pärast taimeri lõppemist võib tarnekuupäev nihkuda 1 tööpäeva võrra edasi. Lõplik tarnelubadus sõltub makse kinnitumisest süsteemis. Arvega tasumisel võib tarneaeg pikeneda, kui makse laekumine või kinnitamine toimub alles järgmisel tööpäeval. Pangalingi maksed jõuavad üldjuhul automaatselt ja tellimus läheb kiiremini töötlemisse. See tarneloogika kehtib ainult autovaruosadele. Teiste toodete puhul rakendub tavapärane tarneloogika.

Kulleri või pakiautomaadiga tarne alates 27.03.2026

Kuvatud tarneaeg on garanteeritud kuni taimeri lõpuni. Pärast taimeri lõppemist võib tarnekuupäev nihkuda 1 tööpäeva võrra edasi. Lõplik tarnelubadus sõltub makse kinnitumisest süsteemis. Arvega tasumisel võib tarneaeg pikeneda, kui makse laekumine või kinnitamine toimub alles järgmisel tööpäeval. Pangalingi maksed jõuavad üldjuhul automaatselt ja tellimus läheb kiiremini töötlemisse. See tarneloogika kehtib ainult autovaruosadele. Teiste toodete puhul rakendub tavapärane tarneloogika.
  Registreerimisnumber, VIN ja sõiduki valik aitavad sobivaid varuosi leida, kuid ei taga igal juhul.

Enne tellimist võrdle võimalusel OE-koodi, mõõte ja tehnilisi andmeid olemasoleva detailiga.

 

Kui Sa pole sobivuses kindel, küsi meie klienditeeninduselt abi.

TECHNICAL DETAILS

Tootja TRW
EAN 3322937137664
Tootja piirang ATE
SVHC Infot ei ole, palun pöörduge tootja poole!
A.B.S. 1159Q
ABAKUS 231-08-002
ALFA ROMEO 0061180000
AUTOFREN SEINSA D42341A
BLUE PRINT ADM548600
CHEVROLET 92611800
DELPHI LX0236
FEBI BILSTEIN 182714
FIAT 7551180
FRENKIT 901159
HELLA 8DZ 355 201-211
LANCIA 4321180
MAXGEAR 27-0555
MERCEDES-BENZ 004 131 70 00, A 004 131 70 00
NISSAN 41011-80000
OPEL 16011800
PEUGEOT 4201180
QUICK BRAKE 109-1180
SAAB 8961180
SRLine S75-0002
STELLOX 00-01508-SX
VAUXHALL 92611800
VOLVO 33411800

Populaarsed tooted