Aknatõstuk, ESEN SKV 00SKV302
search
  • Aknatõstuk, ESEN SKV 00SKV302
  • Aknatõstuk, ESEN SKV 00SKV302
  • Aknatõstuk, ESEN SKV 00SKV302
  • Aknatõstuk, ESEN SKV 00SKV302
  • Aknatõstuk, ESEN SKV 00SKV302

Aknatõstuk, ESEN SKV 00SKV302

KESKMINE
Tootja: ESEN SKV
34,27 €

(Ühe tüki hind)

Sisaldab KM 24%, lisanduvad saatmiskulud
Saadaval: 1tk

Väljastamiseks valmis: 27.03.2026

Kuvatud tarneaeg on garanteeritud kuni taimeri lõpuni. Pärast taimeri lõppemist võib tarnekuupäev nihkuda 1 tööpäeva võrra edasi. Lõplik tarnelubadus sõltub makse kinnitumisest süsteemis. Arvega tasumisel võib tarneaeg pikeneda, kui makse laekumine või kinnitamine toimub alles järgmisel tööpäeval. Pangalingi maksed jõuavad üldjuhul automaatselt ja tellimus läheb kiiremini töötlemisse. See tarneloogika kehtib ainult autovaruosadele. Teiste toodete puhul rakendub tavapärane tarneloogika.

Kulleri või pakiautomaadiga tarne alates 27.03.2026

Kuvatud tarneaeg on garanteeritud kuni taimeri lõpuni. Pärast taimeri lõppemist võib tarnekuupäev nihkuda 1 tööpäeva võrra edasi. Lõplik tarnelubadus sõltub makse kinnitumisest süsteemis. Arvega tasumisel võib tarneaeg pikeneda, kui makse laekumine või kinnitamine toimub alles järgmisel tööpäeval. Pangalingi maksed jõuavad üldjuhul automaatselt ja tellimus läheb kiiremini töötlemisse. See tarneloogika kehtib ainult autovaruosadele. Teiste toodete puhul rakendub tavapärane tarneloogika.
  Registreerimisnumber, VIN ja sõiduki valik aitavad sobivaid varuosi leida, kuid ei taga igal juhul.

Enne tellimist võrdle võimalusel OE-koodi, mõõte ja tehnilisi andmeid olemasoleva detailiga.

 

Kui Sa pole sobivuses kindel, küsi meie klienditeeninduselt abi.

TECHNICAL DETAILS

Tootja ESEN SKV
Paigalduse koht ees paremal
EAN 5901947367124
Pinge [V] 12V
Kaal [kg] 1,45kg
Rakendustüüp elektriline
Piirangutega toode/piirangu info ilma elektrimootorita
Garantii 3 aastat garantii
paaris tootenumbrid 00SKV301
Aknatõstuk aknatõstuki mootor (kaks siini)
ABAKUS 130-003-102, 130-053-130
AIC 72403
BLIC 6060-00-VW5118
DIEDERICHS 2216120
DPA 88371804802
FAST FT01403
KAMOKA 7200264
KLOKKERHOLM 95351802
LEMFÖRDER 60.81928.0
MAGNETI MARELLI 350103137600
MAXGEAR 50-0820
METZGER AUTOTEILE 2160570
MIRAGLIO 30/1886
NTY EPS-WW-061
OSSCA 60206
SRLine 95C2PSG2
TOPRAN 116 090
VAICO V10-7683
VALEO 851307
VAN WEZEL 5766262
VW 5G4 837 462F, 5G4 837 462G, 5G4 837 462H, 5G4837462F

Populaarsed tooted