Alates 35 EUR ostust transport TASUTA! Ise järele tulemisel varuosad kätte järgmisel tööpäeval!
Tarneks valmis 27.03.2026
| Tootja | BV PSH |
|---|---|
| EAN | 8720264132560 |
| Kvaliteet | +Line Original |
| Pinge [V] | 12V |
| Generaator- laadevool [A] | 90A |
| Rihmarattad Ø (mm) | 49,9mm |
| Vagude arv | 6 |
| Klemm | B+ (M8) |
| Kinnitusaukude hulk | 4 |
| Kinnitusnurk (kraad) | −40° |
| ACAUTO | AC-CBA1665, AC-CBA1681 |
| AS-PL | A3056, A3056PR, A3609PR, A3609S, A3626PR, A5038, A5038PR, A5342, A6508PR, A6786(DENSO) |
| ASHIKA | AL-110JM |
| BOSCH | 0 986 048 911 |
| BTS Turbo | G103578, G107398, G107399 |
| BV PSH | 225.531.090.341 |
| CITROËN/PEUGEOT | 5702A4, 57056E, 57058E, 5705EP, 5705KZ, 9642879780, 9649611680, 9660263480 |
| DENSO | DAN515 |
| ERA | 209432A, 210545, 210545A, 211114R |
| EUROTEC | 12048910 |
| GM | AG1643, AG1643RB |
| HC-Cargo | F 032 113 246 |
| HELLA | 8EL 012 428-311 |
| JAPANPARTS | AL-110JM |
| JAPKO | AL-110JM |
| KAMOKA | 8620027, 8620519 |
| LUCAS | LRA02164, LRA02303 |
| MAGNETI MARELLI | 063377300010, 063731665010, 063732110010 |
| MAXGEAR | 55-0560 |
| MEAT & DORIA | 5540364 |
| RIDEX | 4G0243, 4G0243R |
| STELLOX | 06-10755-SX, 06-10805-SX |
| VALEO | 200151, 200202, 437409, 439693, 440289, 593619 |
| VEMO | V22-13-90170 |