Alates 35 EUR ostust transport TASUTA! Ise järele tulemisel varuosad kätte järgmisel tööpäeval!
Tarneks valmis 27.03.2026
| Tootja | BV PSH |
|---|---|
| EAN | 8720264141012 |
| Kvaliteet | +Line Original |
| Pinge [V] | 12V |
| Generaator- laadevool [A] | 50A |
| Rihmarattad Ø (mm) | 64mm |
| Vagude arv | 1 |
| Klemm | B+ (M6) |
| Kinnitusaukude hulk | 2 |
| Kinnitusnurk (kraad) | +60° |
| ACAUTO | AC-CBA0359 |
| AS-PL | A3005, A3374S |
| BOSCH | 0 986 034 830 |
| BTS Turbo | G102960 |
| BV PSH | 053.000.135.136, 053.000.276.136, 225.015.050.340, 225.015.050.505 |
| CITROËN/PEUGEOT | 5701D3, 57052J, 570589, 570592, 5705JN, 5705R1, 5705Z3, 95249961, 95624061, 95624961, 95632024, 96021744, 9602174480 |
| ERA | 210015A, 210015R, 214010, 218029, 218040, 231057 |
| EUROTEC | 12034830 |
| HC-Cargo | F 032 111 841, F 032 140 093, F 032 140 419, F 032 140 420, F 032 140 576, F 032 142 270, F 032 142 317 |
| LAND ROVER | GNU2335, GXE2335 |
| LUCAS | LRA00765 |
| MAGNETI MARELLI | 943356202010 |
| MEAT & DORIA | 5515254 |
| MITSUBISHI | A001T02674, A001T02674D, A1T02674, A1T02674D |
| RENAULT | 7701033071 |
| STELLOX | 06-10821-SX |
| VALEO | 200099, 433455 |