Alates 35 EUR ostust transport TASUTA! Ise järele tulemisel varuosad kätte järgmisel tööpäeval!
Tarneks valmis 27.03.2026
| Tootja | BV PSH |
|---|---|
| EAN | 8720264005789 |
| Kvaliteet | +Line Original |
| Pinge [V] | 12V |
| Generaator- laadevool [A] | 70A |
| Rihmarattad Ø (mm) | 56mm |
| Vagude arv | 4 |
| Klemm | B+ (M6) |
| Kinnitusaukude hulk | 3 |
| Kinnitusnurk (kraad) | +20° |
| ACAUTO | AC-CBA0380 |
| AS-PL | A3012, A3648PR |
| BOSCH | 0 986 032 790, 0 986 036 851 |
| BTS Turbo | G102965 |
| BV PSH | 225.010.070.506 |
| CITROËN/PEUGEOT | 557291, 57052K, 57053A, 570591, 570593, 5705FQ, 5705JJ, 5705R2, 5705R8, 5705Z0, 5705Z7, 91517980, 95607231, 95608795, 96031388, 96031392, 96157360 |
| ERA | 210066R, 210073A, 210073R |
| EUROTEC | 12032790, 12036850 |
| GM | AG0521, AG0521RB, AG0522, AG0522RB |
| HC-Cargo | F 032 111 076, F 032 112 162 |
| HELLA | 8EL 011 710-911, 8EL 011 711-651 |
| LUCAS | LRA00471, LRA01263 |
| MAGNETI MARELLI | 063730294010, 063733685010, 943303801010 |
| MEAT & DORIA | 5515090 |
| RIDEX | 4G0347R, 4G0433R, 4G0974, 4G0974R |
| VALEO | 200075, 200077, 200143, 432769, 433082, 433364, 433457, 437220 |
| VEMO | V22-13-32790 |