Alates 35 EUR ostust transport TASUTA! Ise järele tulemisel varuosad kätte järgmisel tööpäeval!
Tarneks valmis 27.03.2026
| Tootja | BV PSH |
|---|---|
| EAN | 8720264102136 |
| Kvaliteet | +Line Original |
| Pinge [V] | 12V |
| Generaator- laadevool [A] | 150A |
| Rihmarattad Ø (mm) | 49mm |
| Vagude arv | 7 |
| Klemm | B+ (M8) |
| Kinnitusaukude hulk | 4 |
| Kinnitusnurk (kraad) | 0° |
| ACAUTO | AC-CBA1632 |
| AS-PL | A0226, A0226PR, A0226SR, A0905PR, A6160(DENSO), A6160S |
| ASHIKA | AL-153JM |
| BMW | 1705483, 7508052, 7509096, 12311705483, 12311705557, 12317508052, 12317508054, 12317509096, 12317705483 |
| BOSCH | 0 122 0AA 1J0, 0 122 468 015, 0 986 041 750 |
| BTS Turbo | G100241 |
| BV PSH | 215.401.150.011 |
| DENSO | DAN1004 |
| ERA | 209068A, 209068R, 210711, 210711A, 210711R, 215989 |
| EUROTEC | 12041750, 12042420 |
| GM | AG0670, AG0670RB, PRP132 |
| HC-Cargo | F 032 112 426, F 032 140 087, F 032 140 263, F 032 232 457, F 032 235 460, F 032 333 112, F 032 333 715, F 032 B40 263 |
| HELLA | 8EL 011 713-481, 8EL 015 659-211 |
| JAPANPARTS | AL-153JM |
| JAPKO | AL-153JM |
| KAMOKA | 8630064 |
| LAND ROVER | LR005866, YLE000040 |
| LUCAS | LRA02167, LRA03423, LRA03839 |
| MAGNETI MARELLI | 063377030010, 063731349010, 063732094010, 943316321010 |
| MEAT & DORIA | 5510468 |
| RIDEX | 4G0137, 4G0137R, 4G1287, 4G1287R |
| STELLOX | 06-10773-SX |
| VALEO | 440894, 440964, 443131, 456407 |
| WILSON | 90156348 |