Alates 35 EUR ostust transport TASUTA! Ise järele tulemisel varuosad kätte järgmisel tööpäeval!
Tarneks valmis 27.03.2026
| Tootja | BV PSH |
|---|---|
| EAN | 8720264097951 |
| Kvaliteet | +Line Original |
| Pinge [V] | 12V |
| Generaator- laadevool [A] | 140A |
| Rihmarattad Ø (mm) | 56mm |
| Vagude arv | 6 |
| Klemm | B+ (M8) |
| Kinnitusaukude hulk | 3 |
| Kinnitusnurk (kraad) | −95° |
| ACAUTO | AC-CBA1092 |
| AS-PL | A0156 |
| BMW | 1738351, 1738514, 1744563, 12311733351, 12311738351, 12311738514, 12311738515, 12311744563, 12311744567 |
| BOSCH | 0 120 465 031, 0 986 039 000, 1 986 A01 810 |
| BTS Turbo | G100016, G105884 |
| BV PSH | 215.022.140.340 |
| ENERGY | 940038151 |
| ERA | 211133R |
| EUROTEC | 12039000 |
| HELLA | 5DR 004 241-451, 5DR 004 242-051, 8EL 012 428-531 |
| KAMOKA | 8630187 |
| LUCAS | LRB00353 |
| MAXGEAR | 10-0027 |
| METZGER AUTOTEILE | 2390051 |
| RIDEX | 4G0215, 4G0215R |
| STELLOX | 06-71618-SX |
| VALEO | 444474, 444511 |
| VEMO | V20-13-39000, V20-13-39100 |
| WILSON | 90156254, 90203554 |