Alates 35 EUR ostust transport TASUTA! Ise järele tulemisel varuosad kätte järgmisel tööpäeval!
Tarneks valmis 27.03.2026
| Tootja | BV PSH |
|---|---|
| EAN | 8720264315222 |
| Kvaliteet | +Line Original |
| Pinge [V] | 12V |
| Generaator- laadevool [A] | 90A |
| Rihmarattad Ø (mm) | 76mm |
| Vagude arv | 1 |
| Klemm | B+ (M8) |
| Kinnitusaukude hulk | 2 |
| Kinnitusnurk (kraad) | −60° |
| ACAUTO | AC-CBA0503 |
| AS-PL | A0070 |
| BMW | 12311713449, 12311713450, 12311714219, 12311718983, 12311726602, 12311726603 |
| BOSCH | 0 986 035 820 |
| BTS Turbo | G100082, G105795 |
| ERA | 211144R |
| EUROTEC | 12035820 |
| GM | AG0069, AG0069RB |
| VALEO | 444509 |
| VEMO | V20-13-34110, V20-13-35820 |
| WILSON | 90156152 |