Alates 35 EUR ostust transport TASUTA! Ise järele tulemisel varuosad kätte järgmisel tööpäeval!
Tarneks valmis 27.03.2026
| Tootja | BV PSH |
|---|---|
| EAN | 8720264379415 |
| Kvaliteet | +Line Original |
| Pinge [V] | 12V |
| Generaator- laadevool [A] | 150A |
| Rihmarattad Ø (mm) | 57mm |
| Vagude arv | 6 |
| Klemm | B+ (M8) |
| Kinnitusaukude hulk | 3 |
| Kinnitusnurk (kraad) | −60° |
| BTS Turbo | G100332 |
| ERA | 211162R |
| EUROTEC | 12090220 |
| HC-Cargo | F 032 115 967 |
| LUCAS | LRA01979 |
| RIDEX | 4G0681 |
| STELLOX | 06-71609-SX |
| VALEO | 444675 |
| VW | 038903018D, 038903018DX, 038903018GX, 077903015K, 077903015L, 077903015PX |