Alates 35 EUR ostust transport TASUTA! Ise järele tulemisel varuosad kätte järgmisel tööpäeval!
Tarneks valmis 27.03.2026
| Tootja | BV PSH |
|---|---|
| EAN | 8720264074372 |
| Kvaliteet | +Line Original |
| Pinge [V] | 12V |
| Generaator- laadevool [A] | 120A |
| Rihmarattad Ø (mm) | 65mm |
| Vagude arv | 6 |
| Klemm | B+ (M8) |
| Kinnitusaukude hulk | 3 |
| Kinnitusnurk (kraad) | −60° |
| ACAUTO | AC-CBA0700, AC-CBA1141 |
| AS-PL | A0111, A0683S |
| BOSCH | 0 986 044 530 |
| BTS Turbo | G100304 |
| BV PSH | 205.506.120.395 |
| ERA | 210202A, 210202R |
| EUROTEC | 12039690, 12044530 |
| HC-Cargo | F 032 113 758, F 032 135 172, F 032 136 859, F 032 137 216, F 032 138 080, F 032 138 310, F 032 140 087, F 032 140 263, F 032 141 232, F 032 333 112, F 032 902 683, F 032 B30 706 |
| HELLA | 8EL 011 712-171 |
| JP GROUP | 1190105500 |
| LUCAS | LRA01392, LRA01634, LRA03041 |
| MAHLE | MG 57 |
| MEAT & DORIA | 5510630 |
| RIDEX | 4G0115 |
| STELLOX | 06-10735-SX, 88-02300-SX, 88-02335-SX, 88-02339-SX |
| VALEO | 440004 |
| VEMO | V10-13-44330 |
| VW | 046903015D, 046903015F, 046903015FX, 046911015F, 049903015F, 059903015, 059903015X, 59903015X |
| WILSON | 90156492 |