Alates 35 EUR ostust transport TASUTA! Ise järele tulemisel varuosad kätte järgmisel tööpäeval!
Tarneks valmis 27.03.2026
| Tootja | BV PSH |
|---|---|
| EAN | 8720264177844 |
| Kvaliteet | +Line Original |
| Pinge [V] | 12V |
| Generaator- laadevool [A] | 100A |
| Rihmarattad Ø (mm) | 57mm |
| Vagude arv | 6 |
| Klemm | B+ (M8) |
| Kinnitusaukude hulk | 2 |
| Kinnitusnurk (kraad) | +30° |
| AS-PL | A6126, A6711S |
| BTS Turbo | G101516 |
| BV PSH | 195.997.100.415 |
| EUROTEC | 12061151 |
| LUCAS | LRA03134 |
| STELLOX | 06-10768-SX |
| TOYOTA | 2706050210, 2706050230, 2706050240 |
| VALEO | 444652 |