Alates 35 EUR ostust transport TASUTA! Ise järele tulemisel varuosad kätte järgmisel tööpäeval!
Tarneks valmis 27.03.2026
| Tootja | BV PSH |
|---|---|
| EAN | 8720264318469 |
| Kvaliteet | +Line Original |
| Pinge [V] | 12V |
| Generaator- laadevool [A] | 80A |
| Rihmarattad Ø (mm) | 57mm |
| Vagude arv | 5 |
| Klemm | B+ (M6) |
| Kinnitusaukude hulk | 3 |
| Kinnitusnurk (kraad) | +40° |
| ACAUTO | AC-CBA2116 |
| AS-PL | A6520S |
| ASHIKA | 002-240423 |
| BOSCH | 0 986 082 470 |
| BTS Turbo | G101807 |
| DENSO | DAN1081 |
| ERA | 209436, 209436R |
| EUROTEC | 12061166 |
| HC-Cargo | F 032 115 806 |
| JAPANPARTS | AL240423 |
| JAPKO | 2240423 |
| LUCAS | LRA03558 |
| RIDEX | 4G0634, 4G0634R |
| TOYOTA | 2706040060, 2706040061 |
| VALEO | 444625 |