Alates 35 EUR ostust transport TASUTA! Ise järele tulemisel varuosad kätte järgmisel tööpäeval!
Tarneks valmis 27.03.2026
| Tootja | BV PSH |
|---|---|
| EAN | 8720264378678 |
| Kvaliteet | +Line Original |
| Pinge [V] | 12V |
| Generaator- laadevool [A] | 130A |
| Rihmarattad Ø (mm) | 57mm |
| Vagude arv | 6 |
| Klemm | B+ (M6) |
| Kinnitusaukude hulk | 3 |
| AS-PL | A6295 |
| BOSCH | 1 986 A00 049 |
| BTS Turbo | G101721, G105411 |
| EUROTEC | 12060955 |
| FEBI BILSTEIN | 193926 |
| KAMOKA | 8620217 |
| TOYOTA | 2706050360 |
| WILSON | 90295637 |