Alates 35 EUR ostust transport TASUTA! Ise järele tulemisel varuosad kätte järgmisel tööpäeval!
Keel:
Generaator, BV PSH 195.948.100.340
KESKMINE
Tootja:
BV PSH
140,30 €
Sisaldab KM 24%, lisanduvad saatmiskulud
Saadaval: 2tk
Tarneks valmis 27.03.2026
Kuvatud tarneaeg on garanteeritud kuni taimeri lõpuni.
Pärast taimeri lõppemist võib tarnekuupäev nihkuda 1 tööpäeva võrra edasi.
Lõplik tarnelubadus sõltub makse kinnitumisest süsteemis.
Arvega tasumisel võib tarneaeg pikeneda, kui makse laekumine või kinnitamine toimub alles järgmisel tööpäeval.
Pangalingi maksed jõuavad üldjuhul automaatselt ja tellimus läheb kiiremini töötlemisse.
See tarneloogika kehtib ainult autovaruosadele.
Teiste toodete puhul rakendub tavapärane tarneloogika.
TECHNICAL DETAILS
| Tootja | BV PSH |
|---|---|
| EAN | 8720653029099 |
| Kvaliteet | +Line Selected Reman |
| Pinge [V] | 12V |
| Generaator- laadevool [A] | 100A |
| Rihmarattad | koos vabakäigurihmarattaga |
| Rihmarattad Ø (mm) | 57mm |
| Vagude arv | 6 |
| Klemm | B+ (M8) |
| Kinnitusaukude hulk | 3 |
| Kinnitusnurk (kraad) | +10° |
| ACAUTO | AC-CBA2126 |
| AS-PL | A6061, A6061(DENSO), A6061PR, A6280, A6468S |
| BOSCH | 0 986 082 350, 1 986 A01 205 |
| BTS Turbo | G101645 |
| BV PSH | 195.948.100.050, 195.948.100.265 |
| CONTINENTAL CTAM | AP9088 |
| DENSO | DAN1011 |
| DOLZ | AFC920834 |
| ERA | 209360, 209360A, 209360R |
| EUROTEC | 12060919 |
| GM | AG1156, AG1156RB |
| HC-Cargo | F 032 114 694, F 032 232 790, F 032 330 529, F 032 332 486 |
| HELLA | 8EL 011 712-841 |
| JPN | 80E2007-JPN |
| KAMOKA | 8620416, 8620420 |
| LUCAS | LRA03353 |
| MAGNETI MARELLI | 063377533010, 063732126010 |
| MAXGEAR | 30-0161, 30-0206 |
| MEAT & DORIA | 45187, 5540265 |
| NTY | ESA-CH-000 |
| RIDEX | 4G0285, 4G0285R |
| STELLOX | 06-10489-SX |
| Schaeffler INA | 535 0208 10 |
| TOYOTA | 270600T050, 270600T051, 270600T05100, 270600T090, 270600T091, 2706037050, 2706037051 |
| VALEO | 444334, 849171 |