Alates 35 EUR ostust transport TASUTA! Ise järele tulemisel varuosad kätte järgmisel tööpäeval!
Tarneks valmis 27.03.2026
| Tootja | BV PSH |
|---|---|
| EAN | 8720264336999 |
| Kvaliteet | +Line Original |
| Pinge [V] | 12V |
| Generaator- laadevool [A] | 90A |
| Rihmarattad Ø (mm) | 55mm |
| Vagude arv | 6 |
| Klemm | B+ (M6) |
| Kinnitusaukude hulk | 3 |
| Kinnitusnurk (kraad) | +23° |
| ACAUTO | AC-CBA1942 |
| AS-PL | A0328, A0328PR, A6302 |
| ASHIKA | 002-T645, AL-196JM |
| BOSCH | 0 986 080 460, 1 986 A01 669 |
| BTS Turbo | G100354, G100968, G106587 |
| BV PSH | 195.929.090.210, 195.929.090.415 |
| ERA | 210941A, 210941R |
| EUROTEC | 12060908 |
| FEBI BILSTEIN | 187805 |
| GM | AG1147, AG1147RB |
| HC-Cargo | F 032 114 667 |
| JAPANPARTS | AL-196JM, ALT645 |
| JAPKO | 2T645, AL-196JM |
| LUCAS | LRA03188 |
| MAGNETI MARELLI | 063731942010 |
| MEAT & DORIA | 5510057 |
| TOYOTA | 270600J061 |
| VALEO | 444202, 592098 |