Alates 35 EUR ostust transport TASUTA! Ise järele tulemisel varuosad kätte järgmisel tööpäeval!
Tarneks valmis 27.03.2026
| Tootja | BV PSH |
|---|---|
| EAN | 8720264393473 |
| Kvaliteet | +Line Original |
| Pinge [V] | 12V |
| Generaator- laadevool [A] | 80A |
| Rihmarattad Ø (mm) | 55mm |
| Vagude arv | 4 |
| Klemm | B+ (M6) |
| Kinnitusaukude hulk | 3 |
| Kinnitusnurk (kraad) | +24° |
| ACAUTO | AC-JBA1517 |
| AS-PL | A6001 |
| ASHIKA | 002-T633 |
| BOSCH | 0 986 045 851 |
| BTS Turbo | G101567 |
| BV PSH | 195.588.080.415 |
| DENSO | DAN961 |
| ERA | 211281A |
| EUROTEC | 12060818 |
| HC-Cargo | F 032 114 231, F 032 133 672, F 032 133 673, F 032 133 679, F 032 136 357, F 032 140 237, F 032 140 371, F 032 142 075, F 032 230 861, F 032 231 181, F 032 231 462, F 032 232 790, F 032 234 019, F 032 237 663, F 032 B40 237 |
| JAPANPARTS | ALT633 |
| JAPKO | 2T633 |
| LUCAS | LRA03341 |
| MAGNETI MARELLI | 063377440010 |
| STELLOX | 06-10726-SX |
| TOYOTA | 2706023020 |
| VALEO | 439995, 440786, 443136 |