Alates 35 EUR ostust transport TASUTA! Ise järele tulemisel varuosad kätte järgmisel tööpäeval!
Tarneks valmis 27.03.2026
| Tootja | BV PSH |
|---|---|
| EAN | 8720264084951 |
| Kvaliteet | +Line Original |
| Pinge [V] | 12V |
| Generaator- laadevool [A] | 50A |
| Rihmarattad Ø (mm) | 76mm |
| Vagude arv | 1 |
| Klemm | B+ (M6) |
| Kinnitusaukude hulk | 3 |
| Kinnitusnurk (kraad) | 0° |
| AS-PL | A6648S |
| BTS Turbo | G101392, G106530 |
| EUROTEC | 12060575 |
| GM | AG0330, AG0330RB, PRP633, PRP652 |
| HC-Cargo | F 032 111 018, F 032 132 084, F 032 132 540, F 032 134 700, F 032 140 084, F 032 140 272, F 032 140 371, F 032 140 441, F 032 142 282, F 032 232 790, F 032 238 687 |
| KAMOKA | 8620571 |
| LUCAS | LRA01697 |
| RIDEX | 4G0699 |
| TOYOTA | 2706023041, 2706076305, 2706078305, 2707023001, 2707023041, 270602304171, 270702300171, 270702304171 |
| WILSON | 90295182, 90295184 |