Plekk, piduriketas, OPTIMAL BSP-9801L
search
  • Plekk, piduriketas, OPTIMAL BSP-9801L
  • Plekk, piduriketas, OPTIMAL BSP-9801L
  • Plekk, piduriketas, OPTIMAL BSP-9801L
  • Plekk, piduriketas, OPTIMAL BSP-9801L
  • Plekk, piduriketas, OPTIMAL BSP-9801L

Plekk, piduriketas, OPTIMAL BSP-9801L

PREMIUM
Tootja: OPTIMAL
28,66 €

(Ühe tüki hind)

Sisaldab KM 24%, lisanduvad saatmiskulud
Saadaval: 1tk

Väljastamiseks valmis: 27.03.2026

Kuvatud tarneaeg on garanteeritud kuni taimeri lõpuni. Pärast taimeri lõppemist võib tarnekuupäev nihkuda 1 tööpäeva võrra edasi. Lõplik tarnelubadus sõltub makse kinnitumisest süsteemis. Arvega tasumisel võib tarneaeg pikeneda, kui makse laekumine või kinnitamine toimub alles järgmisel tööpäeval. Pangalingi maksed jõuavad üldjuhul automaatselt ja tellimus läheb kiiremini töötlemisse. See tarneloogika kehtib ainult autovaruosadele. Teiste toodete puhul rakendub tavapärane tarneloogika.

Kulleri või pakiautomaadiga tarne alates 27.03.2026

Kuvatud tarneaeg on garanteeritud kuni taimeri lõpuni. Pärast taimeri lõppemist võib tarnekuupäev nihkuda 1 tööpäeva võrra edasi. Lõplik tarnelubadus sõltub makse kinnitumisest süsteemis. Arvega tasumisel võib tarneaeg pikeneda, kui makse laekumine või kinnitamine toimub alles järgmisel tööpäeval. Pangalingi maksed jõuavad üldjuhul automaatselt ja tellimus läheb kiiremini töötlemisse. See tarneloogika kehtib ainult autovaruosadele. Teiste toodete puhul rakendub tavapärane tarneloogika.
  Registreerimisnumber, VIN ja sõiduki valik aitavad sobivaid varuosi leida, kuid ei taga igal juhul.

Enne tellimist võrdle võimalusel OE-koodi, mõõte ja tehnilisi andmeid olemasoleva detailiga.

 

Kui Sa pole sobivuses kindel, küsi meie klienditeeninduselt abi.

TECHNICAL DETAILS

Tootja OPTIMAL
Paigalduse koht Tagasild vasakul
EAN 4058787274509
Läbimõõt 1 [mm] 291mm
Läbimõõt 2 [mm] 76mm
Värv must
Materjal Raudplekk
Pealispind KTL-kattega (katoodne sukelduskatmine)
paaris tootenumbrid BSP-9801R
A.B.S. 11197
ABAKUS 131-07-639
AIC 58833
AUTOFREN SEINSA DZA0081
BLIC 6508-03-8161877K
DACO 613904
DIEDERICHS 9662411
ESEN SKV 57SKV706, 57SKV792
FAST FT00157
FEBI BILSTEIN 186135
JP GROUP 4864304270
KAMOKA 1180067
KLOKKERHOLM 8161877
LEXUS 4650405010
MAXGEAR 19-4438
METZGER AUTOTEILE 6115241
NTY HTO-TY-000
Oyodo 11H2006-OYO
RIDEX 1330S0084
SWAG 33 11 0263
TOYOTA 4650405010
VAN WEZEL 5307373
YSPARTS YS-SP238

Populaarsed tooted