Aknatõstuk, MAGNETI MARELLI 350103140700
search
  • Aknatõstuk, MAGNETI MARELLI 350103140700

Aknatõstuk, MAGNETI MARELLI 350103140700

SÄÄSTLIK
Tootja: MAGNETI MARELLI
99,70 €

(Ühe tüki hind)

Sisaldab KM 24%, lisanduvad saatmiskulud
Saadaval: 1tk

Väljastamiseks valmis: 27.03.2026

Kuvatud tarneaeg on garanteeritud kuni taimeri lõpuni. Pärast taimeri lõppemist võib tarnekuupäev nihkuda 1 tööpäeva võrra edasi. Lõplik tarnelubadus sõltub makse kinnitumisest süsteemis. Arvega tasumisel võib tarneaeg pikeneda, kui makse laekumine või kinnitamine toimub alles järgmisel tööpäeval. Pangalingi maksed jõuavad üldjuhul automaatselt ja tellimus läheb kiiremini töötlemisse. See tarneloogika kehtib ainult autovaruosadele. Teiste toodete puhul rakendub tavapärane tarneloogika.

Kulleri või pakiautomaadiga tarne alates 27.03.2026

Kuvatud tarneaeg on garanteeritud kuni taimeri lõpuni. Pärast taimeri lõppemist võib tarnekuupäev nihkuda 1 tööpäeva võrra edasi. Lõplik tarnelubadus sõltub makse kinnitumisest süsteemis. Arvega tasumisel võib tarneaeg pikeneda, kui makse laekumine või kinnitamine toimub alles järgmisel tööpäeval. Pangalingi maksed jõuavad üldjuhul automaatselt ja tellimus läheb kiiremini töötlemisse. See tarneloogika kehtib ainult autovaruosadele. Teiste toodete puhul rakendub tavapärane tarneloogika.
  Registreerimisnumber, VIN ja sõiduki valik aitavad sobivaid varuosi leida, kuid ei taga igal juhul.

Enne tellimist võrdle võimalusel OE-koodi, mõõte ja tehnilisi andmeid olemasoleva detailiga.

 

Kui Sa pole sobivuses kindel, küsi meie klienditeeninduselt abi.

Double cable window winder

TECHNICAL DETAILS

Tootja MAGNETI MARELLI
Paigalduse koht ees vasakul
EAN 8001063658070
Rakendustüüp elektriline
Piirangutega toode/piirangu info ilma elektrimootorita
paaris tootenumbrid 350103140800
ABAKUS 130-009-007
AIC 72515
BLIC 6060-00-CI7195, 6205-21-034801P, 6205-21-034807P, 6205-21-034821P
CITROËN 1690891480, 9675899080
DENCKERMANN L000133
DIEDERICHS 4062121
ERA 490687
ESEN SKV 00SKV131
FAST FT01525
KAMOKA 7200098
KLOKKERHOLM 05261801
LEMFÖRDER 60.81882.0
MAGNETI MARELLI 350103170460
MAXGEAR 50-0308
METZGER AUTOTEILE 2160445
MIRAGLIO 30/1785, 30/1785C
NTY EPS-CT-013
RIDEX 1561W0365, 1561W1090
STELLOX 75-50459-SX
VAICO V22-1245
VALEO 851266, 852478
VAN WEZEL 0963261, 0963265
YSPARTS YS-WL065FL

Populaarsed tooted