Paisupaak, jahutusvedelik, Metalcaucho 03987
search
  • Paisupaak, jahutusvedelik, Metalcaucho 03987

Paisupaak, jahutusvedelik, Metalcaucho 03987

SÄÄSTLIK
Tootja: Metalcaucho
12,60 €

(Ühe tüki hind)

Sisaldab KM 24%, lisanduvad saatmiskulud
Saadaval: 1tk

Väljastamiseks valmis: 27.03.2026

Kuvatud tarneaeg on garanteeritud kuni taimeri lõpuni. Pärast taimeri lõppemist võib tarnekuupäev nihkuda 1 tööpäeva võrra edasi. Lõplik tarnelubadus sõltub makse kinnitumisest süsteemis. Arvega tasumisel võib tarneaeg pikeneda, kui makse laekumine või kinnitamine toimub alles järgmisel tööpäeval. Pangalingi maksed jõuavad üldjuhul automaatselt ja tellimus läheb kiiremini töötlemisse. See tarneloogika kehtib ainult autovaruosadele. Teiste toodete puhul rakendub tavapärane tarneloogika.

Kulleri või pakiautomaadiga tarne alates 27.03.2026

Kuvatud tarneaeg on garanteeritud kuni taimeri lõpuni. Pärast taimeri lõppemist võib tarnekuupäev nihkuda 1 tööpäeva võrra edasi. Lõplik tarnelubadus sõltub makse kinnitumisest süsteemis. Arvega tasumisel võib tarneaeg pikeneda, kui makse laekumine või kinnitamine toimub alles järgmisel tööpäeval. Pangalingi maksed jõuavad üldjuhul automaatselt ja tellimus läheb kiiremini töötlemisse. See tarneloogika kehtib ainult autovaruosadele. Teiste toodete puhul rakendub tavapärane tarneloogika.
  Registreerimisnumber, VIN ja sõiduki valik aitavad sobivaid varuosi leida, kuid ei taga igal juhul.

Enne tellimist võrdle võimalusel OE-koodi, mõõte ja tehnilisi andmeid olemasoleva detailiga.

 

Kui Sa pole sobivuses kindel, küsi meie klienditeeninduselt abi.

TECHNICAL DETAILS

Tootja Metalcaucho
EAN 8435108497797
Kaal [kg] 0,43kg
ABAKUS 026-026-001
AKS DASIS 523003N
BLUE PRINT ADBP980004
CALORSTAT by Vernet ET0017C1
CHEVROLET 96 314 169, 96314169
DAEWOO 486643, 96 314 169, 96314169, 96562624
ESEN SKV 61SKV431, 61SKV432
FEBI BILSTEIN 174027
JP GROUP 3214700300
KAMOKA 7720076
MAGNETI MARELLI 040520030046
MAXGEAR 77-0138
MEAT & DORIA 2035035
METZGER AUTOTEILE 2140107
Metalcaucho 03987
NISSENS 996355
NRF 454249
NTY CZW-DW-002
OSSCA 17054
Oyodo 90B0165-OYO
RIDEX 397E0038
SRLine 2902ZB-1S
STELLOX 75-51245-SX
SWAG 33 10 2025
THERMOTEC DB0004TT
YSPARTS YS-ET106, YS-ET204

Populaarsed tooted