Aknatõstuk, FEBI BILSTEIN 177828
search
  • Aknatõstuk, FEBI BILSTEIN 177828
  • Aknatõstuk, FEBI BILSTEIN 177828

Aknatõstuk, FEBI BILSTEIN 177828

PREMIUM
Tootja: FEBI BILSTEIN
22,84 €

(Ühe tüki hind)

Sisaldab KM 24%, lisanduvad saatmiskulud
Saadaval: 6tk

Väljastamiseks valmis: 27.03.2026

Kuvatud tarneaeg on garanteeritud kuni taimeri lõpuni. Pärast taimeri lõppemist võib tarnekuupäev nihkuda 1 tööpäeva võrra edasi. Lõplik tarnelubadus sõltub makse kinnitumisest süsteemis. Arvega tasumisel võib tarneaeg pikeneda, kui makse laekumine või kinnitamine toimub alles järgmisel tööpäeval. Pangalingi maksed jõuavad üldjuhul automaatselt ja tellimus läheb kiiremini töötlemisse. See tarneloogika kehtib ainult autovaruosadele. Teiste toodete puhul rakendub tavapärane tarneloogika.

Kulleri või pakiautomaadiga tarne alates 27.03.2026

Kuvatud tarneaeg on garanteeritud kuni taimeri lõpuni. Pärast taimeri lõppemist võib tarnekuupäev nihkuda 1 tööpäeva võrra edasi. Lõplik tarnelubadus sõltub makse kinnitumisest süsteemis. Arvega tasumisel võib tarneaeg pikeneda, kui makse laekumine või kinnitamine toimub alles järgmisel tööpäeval. Pangalingi maksed jõuavad üldjuhul automaatselt ja tellimus läheb kiiremini töötlemisse. See tarneloogika kehtib ainult autovaruosadele. Teiste toodete puhul rakendub tavapärane tarneloogika.
  Registreerimisnumber, VIN ja sõiduki valik aitavad sobivaid varuosi leida, kuid ei taga igal juhul.

Enne tellimist võrdle võimalusel OE-koodi, mõõte ja tehnilisi andmeid olemasoleva detailiga.

 

Kui Sa pole sobivuses kindel, küsi meie klienditeeninduselt abi.

These products are designed to be used as originally intended and not modified for purpose. Please ensure the products are installed by a competent individual. N.B. products are usually supplied without fitting instructions.

TECHNICAL DETAILS

Tootja FEBI BILSTEIN
Paigalduse koht taga vasakul
EAN 4054224778289
paaris tootenumbrid 177827
Rakendustüüp manuaalne
Garantii 3 aastat garantii
ABAKUS 130-016-003
AIC 75679
BLIC 6060-00-FI9584, 6205-07-036803P
DIEDERICHS 3456123
ERA 490517
ESEN SKV 01SKV253
FAST FT91938
FIAT 51723324
KAMOKA 7200275
KLOKKERHOLM 20241907
LEMFÖRDER 60.80421.0
MAGNETI MARELLI 350103139700
MAXGEAR 50-0306
METZGER AUTOTEILE 2160869
MIRAGLIO 30/220B
NTY EPS-FT-028
OSSCA 60192
RIDEX 1561W0075
SRLine 3024PSM3A
VAICO V24-1331
VALEO 851556
VAN WEZEL 1624227
YSPARTS YS-WL058RL

Populaarsed tooted