Alates 35 EUR ostust transport TASUTA! Ise järele tulemisel varuosad kätte järgmisel tööpäeval!
Tarneks valmis 27.03.2026
| Tootja | BV PSH |
|---|---|
| EAN | 8720264147861 |
| Kvaliteet | +Line Original |
| Pinge [V] | 12V |
| Generaator- laadevool [A] | 90A |
| Rihmarattad Ø (mm) | 54,2mm |
| Vagude arv | 6 |
| Klemm | B+ (M8) |
| Kinnitusaukude hulk | 4 |
| Kinnitusnurk (kraad) | −80° |
| 3RG | 10221, 10224 |
| ACAUTO | AC-CBA1499, AC-CBA1589 |
| AS-PL | A01357(SEG), A3256, A3417PR, A3609PR, A3609S, A3626PR, A3768S, A5038, A5038PR, A6386(DENSO), A6386S, A6786(DENSO) |
| ASHIKA | 002-201150, AL-110JM |
| BOSCH | 0 986 049 700, 1 986 A00 590, 1 986 A01 818 |
| BTS Turbo | G103679, G107976, G107977 |
| BV PSH | 225.547.090.260, 225.547.090.340, 225.547.090.500 |
| CITROËN/PEUGEOT | 5702H1, 57055C, 57055V, 57057F, 5705CQ, 5705FC, 5705GQ, 5705NC, 96496117, 9656003780, 9665577780 |
| DENSO | DAN1336 |
| ERA | 210207, 210207A, 210207R, 210347, 210347A, 210347R, 210508, 210508A |
| EUROTEC | 12049410, 12090065 |
| FEBI BILSTEIN | 101505, 193481 |
| FIAT | 9642880180 |
| GM | AG0570, AG0570RB |
| HC-Cargo | F 032 112 469, F 032 113 575, F 032 113 718 |
| HELLA | 8EL 011 711-521, 8EL 012 427-061 |
| JAPANPARTS | AL-110JM, AL201150 |
| JAPKO | 2201150, AL-110JM |
| KAMOKA | 8620375, 8620519 |
| LUCAS | LRA01930, LRB00494 |
| MAGNETI MARELLI | 063321734010, 063533483010, 063731499010, 063731589010 |
| MEAT & DORIA | 5515081 |
| OSSCA | 60681 |
| RIDEX | 4G0086, 4G0086P, 4G0086R, 4G0139, 4G0139P, 4G0139R, 4G1316, 4G1316R |
| STELLOX | 06-10708-SX |
| TOYOTA | 27060YV010 |
| VALEO | 200019, 200157, 200167, 437193, 437356, 437357, 439692, 439695, 440280 |
| VEMO | V22-13-50001 |