Alates 35 EUR ostust transport TASUTA! Ise järele tulemisel varuosad kätte järgmisel tööpäeval!
Tarneks valmis 27.03.2026
| Tootja | BV PSH |
|---|---|
| EAN | 8720264132492 |
| Kvaliteet | +Line Original |
| Pinge [V] | 12V |
| Generaator- laadevool [A] | 120A |
| Rihmarattad Ø (mm) | 60mm |
| Vagude arv | 6 |
| Klemm | B+ (M8) |
| Kinnitusaukude hulk | 3 |
| Kinnitusnurk (kraad) | +20° |
| ACAUTO | AC-CBA1643 |
| AS-PL | A3053, A3053PR, A3053SR |
| ASHIKA | AL-149JM |
| BOSCH | 0 986 049 061, 1 986 A01 190 |
| BTS Turbo | G105663, G107424, G107425 |
| BV PSH | 225.532.120.340, 225.532.120.500 |
| CITROËN/PEUGEOT | 5702C0, 5702C1, 5705AF, 5705C0, 5705C1, 5705EV |
| DENSO | DAN3024 |
| ERA | 210470, 210470A, 210470R, 211227R |
| EUROTEC | 12049060 |
| FEBI BILSTEIN | 101541 |
| FIAT | 71723395, 71723396 |
| GM | AG0569, AG0569RB |
| HC-Cargo | F 032 113 247 |
| HELLA | 8EL 011 710-601 |
| IVECO | 500371244 |
| JAPANPARTS | AL-149JM |
| JAPKO | AL-149JM |
| KAMOKA | 8620015 |
| LUCAS | LRA02153 |
| MAGNETI MARELLI | 063731643010, 943316431010, 943356566010 |
| MEAT & DORIA | 5515075 |
| RIDEX | 4G0105, 4G0105P, 4G0105R |
| STELLOX | 06-10877-SX |
| VALEO | 200067, 437349, 439339, 593608 |
| VEMO | V22-13-38730 |