Alates 35 EUR ostust transport TASUTA! Ise järele tulemisel varuosad kätte järgmisel tööpäeval!
Tarneks valmis 27.03.2026
| Tootja | BV PSH |
|---|---|
| EAN | 8720264132546 |
| Kvaliteet | +Line Original |
| Pinge [V] | 12V |
| Generaator- laadevool [A] | 80A |
| Rihmarattad Ø (mm) | 48,5mm |
| Vagude arv | 6 |
| Klemm | B+ (M8) |
| Kinnitusaukude hulk | 4 |
| Kinnitusnurk (kraad) | −40° |
| ACAUTO | AC-CBA1665, AC-CBA1681, AC-CBA2110 |
| AS-PL | A3056, A3056PR, A3609PR, A3609S, A3626PR, A4121S, A5038, A5038PR, A5108, A5108PR, A5280, A5342, A6508PR, A6786(DENSO) |
| ASHIKA | AL-110JM |
| BOSCH | 0 986 048 911, 0 986 049 560, 0 986 082 740, 1 986 A00 591, 1 986 A01 642, 1 986 AE0 383 |
| BTS Turbo | G103737, G107973, G107974 |
| BV PSH | 052.000.043.136, 053.000.650.206, 225.531.080.260, 225.531.080.340, 225.531.080.500 |
| CITROËN/PEUGEOT | 5702A3, 5702AQ, 5702C9, 5702E6, 5702F0, 5702K3, 57056D, 57058C, 5705AQ, 5705AW, 5705EN, 5705FA, 9638543680, 9638543780, 9638544280, 9638544480, 9638544580, 9642879680, 9649611780, 9649611880, 9651927480, 9654343080, 9656956280, 9665067980 |
| DENSO | DAN1010, DAN515 |
| ERA | 209386A, 209438, 209438A, 209438R, 210545, 210545A, 210545R, 214006, 215556, 216176, 218029, 218040, 231075 |
| EUROTEC | 12048910, 12049410, 12090059, 12090882 |
| FEBI BILSTEIN | 193481 |
| GM | AG0570, AG0570RB, AG1643, AG1643RB |
| HC-Cargo | F 032 0PX 602, F 032 113 246, F 032 113 405, F 032 113 575, F 032 114 707, F 032 115 474, F 032 132 080, F 032 133 409, F 032 135 169, F 032 135 469, F 032 137 580, F 032 137 581, F 032 139 124, F 032 139 481, F 032 140 084, F 032 140 093, F 032 140 419, F 032 140 817, F 032 142 270, F 032 142 317, F 032 231 094, F 032 231 868, F 032 233 633, F 032 235 241, F 032 235 527, F 032 235 597, F 032 239 735, F 032 239 749, F 032 333 119, F 032 B30 731, F 032 B91 792, F 032 B91 867 |
| HELLA | 8EL 011 710-651, 8EL 012 428-311 |
| JAPANPARTS | AL-110JM |
| JAPKO | AL-110JM |
| KAMOKA | 8620027, 8620519, 8630121 |
| LUCAS | LRA02164, LRA02301, LRA02303, LRA03106, LRA03145 |
| MAGNETI MARELLI | 063377300010, 063377301010, 063533483010, 063731665010, 063731681010, 063732110010, 943316651010, 943321101010 |
| MAXGEAR | 55-0560 |
| MEAT & DORIA | 5515069, 5535187, 5540364 |
| MITSUBISHI | A005TA6392, A005TA6392A, A005TA6392B, A005TA6392C, A5TA6392, A5TA6392A, A5TA6392B, A5TA6392C |
| RIDEX | 4G0086, 4G0086P, 4G0086R, 4G0139, 4G0139P, 4G0139R, 4G0243, 4G0243R, 4G1316, 4G1316R, 4G1320, 4G1320R |
| STELLOX | 06-10708-SX, 06-10755-SX, 06-10805-SX |
| VALEO | 200092, 200202, 437461, 439693, 440289, 593619 |
| VEMO | V22-13-90170 |