Alates 35 EUR ostust transport TASUTA! Ise järele tulemisel varuosad kätte järgmisel tööpäeval!
Tarneks valmis 27.03.2026
| Tootja | BV PSH |
|---|---|
| EAN | 8720264336661 |
| Kvaliteet | +Line Original |
| Pinge [V] | 12V |
| Generaator- laadevool [A] | 70A |
| Rihmarattad Ø (mm) | 49mm |
| Vagude arv | 6 |
| Klemm | B+ (M8) |
| Kinnitusaukude hulk | 4 |
| Kinnitusnurk (kraad) | +40° |
| ACAUTO | AC-CBA1687, AC-CBA1832 |
| AS-PL | A3032(VALEO), A3056, A3056PR, A3428PR, A3608PR, A3626PR, A5024, A5024PR, A5024SR, A5038, A5038PR, A5051, A5446PR, A6508PR, A6786(DENSO) |
| ASHIKA | AL-110JM |
| BOSCH | 0 986 049 690, 1 986 A01 626, 1 986 AE0 383 |
| BTS Turbo | G106933, G107952, G107953 |
| BV PSH | 052.000.043.136, 052.001.239.206, 225.531.070.500 |
| CITROËN/PEUGEOT | 5702A2, 5702C8, 5702L2, 57056C, 57058A, 5705AP, 5705GZ, 9538544180, 9638543580, 9638544180, 9642879480, 9656955880, 9665577480, 9844904680 |
| DENSO | DAN515 |
| ERA | 210054A, 210054R, 210396, 210396A, 210396R, 210926A, 214006, 215556, 216027, 216176, 218029, 218040, 231075 |
| EUROTEC | 12090059, 12090112 |
| FEBI BILSTEIN | 101506, 193481 |
| GM | AG0570, AG0570RB, AG1643, AG1643RB |
| HC-Cargo | F 032 113 246, F 032 113 405, F 032 132 080, F 032 133 409, F 032 135 169, F 032 135 469, F 032 139 124, F 032 140 084, F 032 140 093, F 032 140 419, F 032 140 817, F 032 142 270, F 032 142 317, F 032 231 094, F 032 231 868, F 032 233 633, F 032 235 450, F 032 235 527, F 032 235 558, F 032 236 573, F 032 239 514, F 032 239 735, F 032 333 119, F 032 333 330, F 032 900 313, F 032 B91 792, F 032 B91 867 |
| HELLA | 8EL 012 427-181, 8EL 012 429-481, 9XU 358 038-841 |
| JAPANPARTS | AL-110JM |
| JAPKO | AL-110JM |
| KAMOKA | 8620108, 8620419, 8630121 |
| LUCAS | LRA02842, LRA03105, LRB00502 |
| MAGNETI MARELLI | 063731687010 |
| MAXGEAR | 55-0560 |
| MEAT & DORIA | 45142, 5535446, 5540364, 55151073 |
| MITSUBISHI | A005TA6292, A005TA6292C, A005TA6292F, A005TA6292G, A005TA6292ZE, A005TA6292ZEB, A5TA6292, A5TA6292C, A5TA6292F, A5TA6292G, A5TA6292ZE, A5TA6292ZEB |
| OSSCA | 60844 |
| RIDEX | 1390F0065, 4G0086, 4G0086P, 4G0086R, 4G0139, 4G0139P, 4G0139R, 4G0173, 4G0173P, 4G0173R, 4G0243, 4G0243R, 4G0915, 4G0915R, 4G1316, 4G1316R |
| STELLOX | 06-10840-SX |
| VALEO | 200008, 200166, 437355, 437460, 439702, 440287, 592037 |
| VEMO | V22-13-50042, V22-13-90170 |