Alates 35 EUR ostust transport TASUTA! Ise järele tulemisel varuosad kätte järgmisel tööpäeval!
Keel:
Generaator, BV PSH 225.530.080.050
KESKMINE
Tootja:
BV PSH
122,24 €
Sisaldab KM 24%, lisanduvad saatmiskulud
Saadaval: 2tk
Tarneks valmis 27.03.2026
Kuvatud tarneaeg on garanteeritud kuni taimeri lõpuni.
Pärast taimeri lõppemist võib tarnekuupäev nihkuda 1 tööpäeva võrra edasi.
Lõplik tarnelubadus sõltub makse kinnitumisest süsteemis.
Arvega tasumisel võib tarneaeg pikeneda, kui makse laekumine või kinnitamine toimub alles järgmisel tööpäeval.
Pangalingi maksed jõuavad üldjuhul automaatselt ja tellimus läheb kiiremini töötlemisse.
See tarneloogika kehtib ainult autovaruosadele.
Teiste toodete puhul rakendub tavapärane tarneloogika.
TECHNICAL DETAILS
| Tootja | BV PSH |
|---|---|
| EAN | 8720653736379 |
| Kvaliteet | +Line Original |
| Pinge [V] | 12V |
| Generaator- laadevool [A] | 90A |
| Rihmarattad Ø (mm) | 56mm |
| Vagude arv | 5 |
| Klemm | B+ (M8) |
| Kinnitusaukude hulk | 2 |
| Kinnitusnurk (kraad) | −60° |
| ACAUTO | AC-CBA1640, AC-CBA1641 |
| AS-PL | A3069, A3891S, A6129(DENSO) |
| BOSCH | 0 986 049 630 |
| BTS Turbo | G103034, G106737 |
| BV PSH | 225.530.080.000, 225.530.080.261 |
| CITROËN/PEUGEOT | 57055Y, 57056M, 57056U, 57056V, 57057G, 57057H, 5705EL, 5705GK, 9634561280, 9635557780, 9637075380, 9638276280, 9641727480 |
| DENSO | DAN1063 |
| ERA | 211248R |
| EUROTEC | 12090086 |
| GM | AG0895, AG0895RB |
| HC-Cargo | F 032 113 404, F 032 135 169, F 032 135 469, F 032 139 124, F 032 139 481, F 032 140 084, F 032 140 093, F 032 142 270, F 032 142 272, F 032 230 272, F 032 231 094, F 032 231 557, F 032 231 868, F 032 233 633, F 032 235 229, F 032 333 110, F 032 333 119, F 032 900 313, F 032 B30 706 |
| HELLA | 8EL 012 427-101 |
| LUCAS | LRA02114, LRA02169, LRA02767, LRB00449 |
| MAGNETI MARELLI | 063341740010, 943316401010 |
| MEAT & DORIA | 5515197 |
| RIDEX | 4G0906, 4G0906R |
| STERLING | STA13270 |
| VALEO | 200196, 437185, 437344, 439331 |
| VEMO | V22-13-38530 |