Alates 35 EUR ostust transport TASUTA! Ise järele tulemisel varuosad kätte järgmisel tööpäeval!
Tarneks valmis 27.03.2026
| Tootja | BV PSH |
|---|---|
| EAN | 8720264103133 |
| Kvaliteet | +Line Original |
| Pinge [V] | 12V |
| Generaator- laadevool [A] | 150A |
| Rihmarattad Ø (mm) | 54mm |
| Vagude arv | 6 |
| Klemm | B+ (M8) |
| Kinnitusaukude hulk | 4 |
| Kinnitusnurk (kraad) | −40° |
| ABAKUS | 120-00-183, 120-00-184 |
| ACAUTO | AC-CBA1674, AC-CBA1850 |
| AS-PL | A0268, A0951(SEG), A3067, A3067PR, A3074, A3074PR, A3573S, A6167 |
| ASHIKA | AL-129JM |
| BOSCH | 0 986 047 360, 0 986 080 110, 1 986 A00 870 |
| BTS Turbo | G105356, G107316, G107767 |
| BV PSH | 225.526.150.340, 225.526.150.341, 225.526.150.346 |
| CITROËN/PEUGEOT | 5702A6, 5702A7, 5702H4, 5705ES, 9640623580, 9644529680, 9650582080 |
| DENSO | DAN3007 |
| ERA | 210538R, 215667 |
| EUROTEC | 12047360, 12090024, 12090210 |
| FAST | FT76111 |
| FEBI BILSTEIN | 102950 |
| GM | AG0560, AG0560RB |
| HC-Cargo | F 032 113 755, F 032 113 948, F 032 135 169, F 032 135 469, F 032 139 447, F 032 140 093, F 032 140 237, F 032 140 371, F 032 142 270, F 032 231 557, F 032 232 790, F 032 234 993, F 032 235 089, F 032 235 163, F 032 235 338, F 032 235 457, F 032 235 607, F 032 235 654, F 032 235 657, F 032 239 718, F 032 330 316, F 032 333 110, F 032 333 119, F 032 B30 706, F 032 B40 237, F 032 B91 867 |
| HELLA | 8EL 011 710-661, 8EL 012 429-191 |
| JAPANPARTS | AL-129JM |
| JAPKO | AL-129JM |
| JP GROUP | 3190100400, 3190100700 |
| LUCAS | LRA02229, LRA02878 |
| MAGNETI MARELLI | 063731674010, 063731850010 |
| MAHLE | MG 1068 |
| MAXGEAR | 55-0524 |
| MEAT & DORIA | 45055, 52295, 5515065 |
| RIDEX | 4G0052, 4G0052R, 4G0160, 4G0160R |
| STELLOX | 06-10840-SX |
| SUZUKI | 3140073J00 |
| VALEO | 200081, 200156, 200276, 437457, 437472, 439696, 593804 |
| VEMO | V42-13-25035, V42-13-50006 |