Alates 35 EUR ostust transport TASUTA! Ise järele tulemisel varuosad kätte järgmisel tööpäeval!
Tarneks valmis 27.03.2026
| Tootja | BV PSH |
|---|---|
| EAN | 8720264079988 |
| Kvaliteet | +Line Original |
| Pinge [V] | 12V |
| Generaator- laadevool [A] | 150A |
| Rihmarattad Ø (mm) | 54mm |
| Vagude arv | 6 |
| Klemm | B+ (M8) |
| Kinnitusaukude hulk | 4 |
| Kinnitusnurk (kraad) | −78° |
| ACAUTO | AC-CBA1509 |
| AS-PL | A0662PR, A0662S, A3027, A3027PR, A3654S, A5434PR |
| ASHIKA | AL-202JM |
| BOSCH | 0 986 041 930, 1 986 A01 522 |
| BTS Turbo | G106001, G106002, G107328, G107799, G107800 |
| BV PSH | 225.522.150.215, 225.522.150.311, 225.522.150.340, 225.522.150.341, 225.522.150.342, 225.522.150.375, 225.522.150.505, 225.522.150.968 |
| CITROËN/PEUGEOT | 57054F, 57055H, 57055J, 5705GC, 96217914, 96353420, 9335342080, 9467560280, 9635342080, 9639362380, 9645907780, 9645907880 |
| DENSO | DAN3008 |
| ERA | 210234, 210234A, 210234R, 215243 |
| ESEN SKV | 11SKV020, 11SKV036 |
| EUROTEC | 12041930 |
| FEBI BILSTEIN | 24413, 27836, 101508 |
| FIAT | 71716671, 71718700, 71719943, 9621791480, K9467560280, K9621791480 |
| GM | AG0545, AG0545RB, RTR3272 |
| HC-Cargo | F 032 112 460, F 032 132 080, F 032 133 409, F 032 135 169, F 032 135 172, F 032 135 469, F 032 139 447, F 032 139 449, F 032 139 453, F 032 140 084, F 032 140 093, F 032 140 263, F 032 140 419, F 032 140 817, F 032 141 233, F 032 142 268, F 032 142 270, F 032 142 317, F 032 230 732, F 032 230 777, F 032 232 192, F 032 232 193, F 032 232 199, F 032 233 597, F 032 234 993, F 032 235 082, F 032 333 103, F 032 900 313, F 032 B30 731 |
| HELLA | 8EL 011 710-461 |
| JAPANPARTS | AL-202JM |
| JAPKO | AL-202JM |
| KAMOKA | 8620337, 8630070 |
| LUCAS | LRB00451 |
| MAGNETI MARELLI | 063731509010, 943315091010 |
| MAHLE | MG 1065 |
| MAXGEAR | 30-0095 |
| MEAT & DORIA | 45023, 45061, 52085, 5510398 |
| MITSUBISHI | A004TF0091, A004TF0091A, A004TF0091B, A4TF0091, A4TF0091A, A4TF0091B |
| Metalcaucho | 04915 |
| OSSCA | 10577 |
| RIDEX | 4G0052, 4G0052R |
| STELLOX | 06-10742-SX, 20-01446-SX |
| SUZUKI | 3140086CC0, 3140086CD0, 3140086CD0000 |
| VALEO | 200064, 437171, 439257, 592337, 592376, 593620 |
| VEMO | V22-13-39935, V40-23-0004, V42-23-0005 |
| YSPARTS | YS-AP020 |