Alates 35 EUR ostust transport TASUTA! Ise järele tulemisel varuosad kätte järgmisel tööpäeval!
Tarneks valmis 27.03.2026
| Tootja | BV PSH |
|---|---|
| EAN | 8720264110490 |
| Kvaliteet | +Line Original |
| Pinge [V] | 12V |
| Generaator- laadevool [A] | 150A |
| Rihmarattad Ø (mm) | 54mm |
| Vagude arv | 6 |
| Klemm | B+ (M8) |
| Kinnitusaukude hulk | 4 |
| Kinnitusnurk (kraad) | −80° |
| ACAUTO | AC-CBA1674, AC-CBA1850 |
| AS-PL | A0142, A0142(P), A0142(P-INA), A0142(SEG), A0142PR, A0142SR, A0268, A0951(SEG), A3067, A3067PR, A3074, A3074PR, A3122, A3122(P-INA), A3482S, A3573S, A6167 |
| ASHIKA | AL-108JM, AL-129JM |
| BOSCH | 0 124 525 034, 0 986 047 360, 1 986 A00 870 |
| BTS Turbo | G100573, G101034, G107315, G107844, G107845 |
| BV PSH | 225.520.150.000, 225.520.150.280, 225.520.150.340, 225.520.150.341, 225.520.150.346, 225.520.150.395, 225.520.150.500, 225.520.150.505 |
| CITROËN/PEUGEOT | 5702C5, 5702C6, 5702EW, 5702F3, 5702K6, 57056P, 57058G, 5705AC, 5705EW, 5705HC, 5705NE, 96445296, 96460654, 96460668, 96464762, 96464775, 9648477580 |
| CONTINENTAL CTAM | AP9023 |
| DENSO | DAN3007 |
| DOLZ | AFC008 |
| ERA | 210538, 210538A, 210538R, 215667 |
| ESEN SKV | 11SKV029 |
| EUROTEC | 12046240, 12047360, 12090024, 12090059 |
| FEBI BILSTEIN | 102950 |
| FIAT | 9639396480, 9640088280, 9646049980, 9646066880, 9646066888, 9646068880, 9646476280, 9646477580 |
| GM | AG0560, AG0560RB |
| HC-Cargo | F 032 0PX 602, F 032 113 640, F 032 113 755, F 032 113 948, F 032 115 369, F 032 135 169, F 032 135 172, F 032 135 469, F 032 139 449, F 032 140 084, F 032 140 093, F 032 140 263, F 032 142 268, F 032 142 270, F 032 230 732, F 032 234 770, F 032 235 514, F 032 330 085, F 032 333 103 |
| HELLA | 8EL 011 710-661, 9XU 358 038-351 |
| JAPANPARTS | AL-108JM, AL-129JM |
| JAPKO | AL-108JM, AL-129JM |
| JP GROUP | 3190100400 |
| KAMOKA | 8620394 |
| LUCAS | LRA02228, LRA02229 |
| MAGNETI MARELLI | 063731674010, 063731850010 |
| MAXGEAR | 30-0118, 55-0524 |
| MEAT & DORIA | 45044, 52295, 5515065 |
| NTY | ESA-CT-002 |
| RIDEX | 1390F0006, 4G0052, 4G0052R, 4G0160, 4G0160R, 542R0294, 542R0866, 542R0881, 542R0888, 542R1107 |
| STELLOX | 20-01404-SX |
| Schaeffler INA | 535 0059 10 |
| TOYOTA | 27060YV020 |
| VALEO | 200081, 200156, 200283, 437436, 437457, 437472, 439696, 593804 |
| VEMO | V22-13-90170, V42-13-25035, V42-13-50006 |