Alates 35 EUR ostust transport TASUTA! Ise järele tulemisel varuosad kätte järgmisel tööpäeval!
Tarneks valmis 27.03.2026
| Tootja | BV PSH |
|---|---|
| EAN | 8720264083893 |
| Kvaliteet | +Line Original |
| Pinge [V] | 12V |
| Generaator- laadevool [A] | 80A |
| Rihmarattad Ø (mm) | 54,2mm |
| Vagude arv | 6 |
| Klemm | B+ (M8) |
| Kinnitusaukude hulk | 4 |
| Kinnitusnurk (kraad) | −40° |
| ACAUTO | AC-CBA1442, AC-CBA1496 |
| AS-PL | A3017, A3023, A3023PR, A3137, A5637PR |
| ASHIKA | AL-145JM |
| BOSCH | 0 986 042 081, 1 986 A00 741 |
| BTS Turbo | G103018, G106010 |
| BV PSH | 052.000.763.136, 225.519.080.340, 225.519.080.341, 225.519.080.505 |
| CITROËN/PEUGEOT | 57052B, 57054U, 57054V, 5705FV, 96357727, 96428803, 9623727280, 9623727780, 9635772780, 9642880380 |
| ERA | 210016R, 210205, 210205A, 214006, 218029, 218040, 231075 |
| EUROTEC | 12042080, 12042090 |
| FEBI BILSTEIN | 101510 |
| FIAT | 71716608 |
| GM | AG0523, AG0523RB |
| HC-Cargo | F 032 113 603, F 032 132 080, F 032 133 409, F 032 134 475, F 032 134 976, F 032 135 169, F 032 135 278, F 032 135 469, F 032 139 187, F 032 139 472, F 032 140 084, F 032 140 093, F 032 140 419, F 032 140 817, F 032 141 233, F 032 142 270, F 032 142 317, F 032 231 557, F 032 231 568, F 032 231 868, F 032 232 349, F 032 234 309, F 032 235 078, F 032 235 265, F 032 235 310, F 032 333 119, F 032 900 313 |
| HELLA | 8EL 011 710-431, 8EL 011 710-511 |
| JAPANPARTS | AL-145JM |
| JAPKO | AL-145JM |
| LUCAS | LRB00437 |
| MAGNETI MARELLI | 063321734010, 063731496010 |
| MEAT & DORIA | 5515219 |
| MITSUBISHI | A002TB2191, A002TB2191A, A002TB2191AM, A002TB4791, A002TB4791A, A002TB4791AM, A002TB4791B, A2TB2191, A2TB2191A, A2TB2191AM, A2TB4791, A2TB4791A, A2TB4791AM, A2TB4791B |
| RIDEX | 4G0385R |
| STELLOX | 06-10787-SX |
| VALEO | 200073, 437138, 439248, 599009 |
| VEMO | V42-13-42081 |