Alates 35 EUR ostust transport TASUTA! Ise järele tulemisel varuosad kätte järgmisel tööpäeval!
Tarneks valmis 27.03.2026
| Tootja | BV PSH |
|---|---|
| EAN | 8720264078356 |
| Kvaliteet | +Line Original |
| Pinge [V] | 12V |
| Generaator- laadevool [A] | 70A |
| Rihmarattad Ø (mm) | 54,4mm |
| Vagude arv | 6 |
| Klemm | B+ (M8) |
| Kinnitusaukude hulk | 4 |
| Kinnitusnurk (kraad) | −40° |
| ACAUTO | AC-CBA1442, AC-CBA1497 |
| AS-PL | A3017, A3137, A3293, A5637PR |
| ASHIKA | AL-145JM |
| BOSCH | 0 986 042 071, 1 986 A00 741 |
| BTS Turbo | G106009, G107490, G107491 |
| BV PSH | 225.519.070.505 |
| CITROËN/PEUGEOT | 57052A, 57054R, 57054T, 5705FW, 5705GE, 96237271, 9621791680, 9627727180, 9642880280, 9646153680 |
| ERA | 210239, 210239A, 210239R |
| EUROTEC | 12042070, 12090036 |
| FEBI BILSTEIN | 101502, 101510 |
| GM | AG0523, AG0523RB |
| HC-Cargo | F 032 112 058, F 032 113 603 |
| HELLA | 8EL 011 710-361, 8EL 011 713-491 |
| JAPANPARTS | AL-145JM |
| JAPKO | AL-145JM |
| LUCAS | LRA02142, LRB00436 |
| MAGNETI MARELLI | 063321734010 |
| MEAT & DORIA | 5515161 |
| RIDEX | 4G0053, 4G0053P, 4G0053R, 4G0202, 4G0202P, 4G0202R |
| STELLOX | 06-10708-SX, 06-10898-SX |
| VALEO | 200078, 200292, 437137, 437191, 439246 |
| VEMO | V22-13-38730, V42-13-42071 |