Alates 35 EUR ostust transport TASUTA! Ise järele tulemisel varuosad kätte järgmisel tööpäeval!
Tarneks valmis 27.03.2026
| Tootja | BV PSH |
|---|---|
| EAN | 8720264141692 |
| Kvaliteet | +Line Original |
| Pinge [V] | 12V |
| Generaator- laadevool [A] | 80A |
| Rihmarattad Ø (mm) | 56mm |
| Vagude arv | 5 |
| Klemm | B+ (M8) |
| Kinnitusaukude hulk | 3 |
| Kinnitusnurk (kraad) | −53° |
| ACAUTO | AC-CBA1203 |
| AS-PL | A3306 |
| BOSCH | 0 986 040 231 |
| BTS Turbo | G103052 |
| BV PSH | 225.517.080.500 |
| CITROËN/PEUGEOT | 5705HW, 5705N2, 5705N3, 9620333380 |
| ERA | 210217A, 210217R |
| EUROTEC | 12040230 |
| GM | AG1429, AG1429RB |
| HC-Cargo | F 032 111 532 |
| HELLA | 8EL 011 710-191, 8EL 011 710-541 |
| LUCAS | LRB00380 |
| MAGNETI MARELLI | 063734023010 |
| MEAT & DORIA | 5515173 |
| RIDEX | 4G0718, 4G0718R |
| VALEO | 200125, 436611, 439054 |