Alates 35 EUR ostust transport TASUTA! Ise järele tulemisel varuosad kätte järgmisel tööpäeval!
Tarneks valmis 27.03.2026
| Tootja | BV PSH |
|---|---|
| EAN | 8720264080007 |
| Kvaliteet | +Line Original |
| Pinge [V] | 12V |
| Generaator- laadevool [A] | 120A |
| Rihmarattad Ø (mm) | 63mm |
| Vagude arv | 6 |
| Klemm | B+ (M8) |
| Kinnitusaukude hulk | 2 |
| Kinnitusnurk (kraad) | −60° |
| ACAUTO | AC-CBA1098 |
| AS-PL | A3096 |
| ASHIKA | AL-205JM |
| BOSCH | 0 986 039 941 |
| BTS Turbo | G103090, G103091 |
| BV PSH | 225.515.120.341 |
| CITROËN/PEUGEOT | 570510, 57051P, 57051Q, 5705FG, 5705K7, 5705K8, 96189464, 96199161, 968946480, 9617843180, 9618946480, 9619916180, 9630080280 |
| ERA | 210229, 210229A, 214006, 218029, 218040, 231075 |
| EUROTEC | 12039940 |
| FIAT | K9617843180, K9630080280 |
| GM | AG0552, AG0552RB |
| HC-Cargo | F 032 112 703, F 032 133 409, F 032 140 093, F 032 140 419, F 032 140 817, F 032 142 317, F 032 233 773 |
| HELLA | 8EL 011 710-141 |
| JAPANPARTS | AL-205JM |
| JAPKO | AL-205JM |
| LUCAS | LRB00281 |
| MEAT & DORIA | 5515266 |
| MITSUBISHI | A003TA5591, A003TA5591A, A3TA5591, A3TA5591A |
| RIDEX | 4G0992, 4G0992R |
| VALEO | 200072, 436478 |