Alates 35 EUR ostust transport TASUTA! Ise järele tulemisel varuosad kätte järgmisel tööpäeval!
Tarneks valmis 27.03.2026
| Tootja | BV PSH |
|---|---|
| EAN | 8720264034802 |
| Kvaliteet | +Line Original |
| Pinge [V] | 12V |
| Generaator- laadevool [A] | 70A |
| Rihmarattad Ø (mm) | 56mm |
| Vagude arv | 5 |
| Klemm | B+ (M8) |
| Kinnitusaukude hulk | 2 |
| Kinnitusnurk (kraad) | −55° |
| ACAUTO | AC-CBA1038 |
| AS-PL | A3029 |
| BOSCH | 0 986 040 201 |
| BTS Turbo | G102936 |
| BV PSH | 225.514.070.505 |
| CITROËN/PEUGEOT | 5701A5, 5705HV, 5705L1, 5705N0, 5705N1, 9620332580 |
| ERA | 210218A, 210218R |
| EUROTEC | 12040200 |
| GM | AG1429, AG1429RB |
| HC-Cargo | F 032 112 287, F 032 131 294, F 032 134 475, F 032 134 975, F 032 135 169, F 032 135 469, F 032 135 494, F 032 137 523, F 032 137 757, F 032 139 124, F 032 140 084, F 032 140 093, F 032 142 270, F 032 239 514, F 032 333 110, F 032 333 119, F 032 900 313, F 032 B30 706 |
| HELLA | 8EL 011 710-031 |
| LUCAS | LRB00186 |
| MAGNETI MARELLI | 063734020110 |
| MEAT & DORIA | 5515071 |
| NISSAN | 231006F900 |
| RIDEX | 4G0335R |
| VALEO | 200070, 436489 |