Alates 35 EUR ostust transport TASUTA! Ise järele tulemisel varuosad kätte järgmisel tööpäeval!
Keel:
Generaator, BV PSH 225.510.095.000
KESKMINE
Tootja:
BV PSH
145,63 €
Sisaldab KM 24%, lisanduvad saatmiskulud
Saadaval: 1tk
Tarneks valmis 27.03.2026
Kuvatud tarneaeg on garanteeritud kuni taimeri lõpuni.
Pärast taimeri lõppemist võib tarnekuupäev nihkuda 1 tööpäeva võrra edasi.
Lõplik tarnelubadus sõltub makse kinnitumisest süsteemis.
Arvega tasumisel võib tarneaeg pikeneda, kui makse laekumine või kinnitamine toimub alles järgmisel tööpäeval.
Pangalingi maksed jõuavad üldjuhul automaatselt ja tellimus läheb kiiremini töötlemisse.
See tarneloogika kehtib ainult autovaruosadele.
Teiste toodete puhul rakendub tavapärane tarneloogika.
TECHNICAL DETAILS
| Tootja | BV PSH |
|---|---|
| EAN | 8720264064151 |
| Kvaliteet | +Line Original |
| Pinge [V] | 12V |
| Generaator- laadevool [A] | 95A |
| Rihmarattad Ø (mm) | 63mm |
| Vagude arv | 6 |
| Klemm | B+ (M8) |
| Kinnitusaukude hulk | 3 |
| Kinnitusnurk (kraad) | +20° |
| ACAUTO | AC-CBA0825 |
| AS-PL | A3039, A3057, A3560S |
| BOSCH | 0 986 038 791, 1 986 AE0 642, 1 986 AE0 851 |
| BTS Turbo | G103045, G106739 |
| BV PSH | 052.001.058.136, 053.000.538.136, 225.510.095.340, 225.510.095.505 |
| CITROËN/PEUGEOT | 95667746, 96103822, 96168629, 9610601580, 9619333280, 5705E7, 5705H7, 5705HN, 5705J8, 5705N7, 96106015, 9616862980, 9631318680, 57050000000, 5705K3 |
| ERA | 210077, 210077A, 210077R, 214006, 215960, 216062, 218019, 218029, 218040, 231057, 231076 |
| EUROTEC | 12038790, 12060006 |
| FEBI BILSTEIN | 101540 |
| FIAT | 9619333080, K9610601580, K9616862980, K9619333080, K9619333280, K9631318680 |
| GM | AG0503, AG0503RB |
| HC-Cargo | F 032 111 318, F 032 112 298, F 032 112 299, F 032 132 080, F 032 133 409, F 032 133 963, F 032 134 475, F 032 134 975, F 032 135 169, F 032 135 469, F 032 135 494, F 032 136 958, F 032 137 580, F 032 137 581, F 032 139 124, F 032 139 188, F 032 139 427, F 032 140 084, F 032 140 093, F 032 140 419, F 032 140 420, F 032 140 576, F 032 140 588, F 032 140 754, F 032 142 270, F 032 142 313, F 032 142 317, F 032 230 502, F 032 900 313 |
| HELLA | 8EL 011 711-041 |
| LUCAS | LRA01447, LRB00143 |
| MAGNETI MARELLI | 063731086010, 063738250010, 943308251010 |
| MAHLE | MG 387 |
| MEAT & DORIA | 5515488 |
| MITSUBISHI | A003TA0591, A003TA0591C, A003TA0591D, A003TA0591F, A004T02891, A004T02891A, A004T02891B, A3TA0591, A3TA0591C, A3TA0591D, A3TA0591F, A4T02891, A4T02891A, A4T02891B |
| STELLOX | 06-10822-SX |
| VALEO | 200112, 433190, 436366 |
| VEMO | V22-13-38791 |