Alates 35 EUR ostust transport TASUTA! Ise järele tulemisel varuosad kätte järgmisel tööpäeval!
Tarneks valmis 27.03.2026
| Tootja | BV PSH |
|---|---|
| EAN | 8720264054862 |
| Kvaliteet | +Line Original |
| Pinge [V] | 12V |
| Generaator- laadevool [A] | 90A |
| Rihmarattad Ø (mm) | 56mm |
| Vagude arv | 5 |
| Klemm | B+ (M8) |
| Kinnitusaukude hulk | 2 |
| Kinnitusnurk (kraad) | −60° |
| ACAUTO | AC-CBA0715, AC-CBA1243 |
| AS-PL | A3024, A3326 |
| BOSCH | 0 986 038 771, 1 986 A01 274, 1 986 A01 545 |
| BTS Turbo | G103005, G106714 |
| BV PSH | 225.505.090.340 |
| CITROËN/PEUGEOT | 57051K, 57051L, 5705K6, 5705T4, 5705X2, 960505637, 9121308580, 9621308580 |
| ERA | 209159, 209159A |
| EUROTEC | 12090067 |
| GM | AG0524, AG0524RB |
| HC-Cargo | F 032 112 782 |
| HELLA | 8EL 011 710-221, 8EL 012 427-351 |
| LUCAS | LRB00206, LRB00395 |
| MAGNETI MARELLI | 063730715010, 943307151010 |
| MEAT & DORIA | 5515289 |
| RIDEX | 4G0203, 4G0203P, 4G0203R, 4G1057 |
| STELLOX | 06-10832-SX |
| VALEO | 436666 |
| VEMO | V10-13-40350, V22-13-38771 |