Alates 35 EUR ostust transport TASUTA! Ise järele tulemisel varuosad kätte järgmisel tööpäeval!
Tarneks valmis 27.03.2026
| Tootja | BV PSH |
|---|---|
| EAN | 8720264057221 |
| Kvaliteet | +Line Original |
| Pinge [V] | 12V |
| Generaator- laadevool [A] | 80A |
| Rihmarattad Ø (mm) | 56mm |
| Vagude arv | 5 |
| Klemm | B+ (M8) |
| Kinnitusaukude hulk | 2 |
| Kinnitusnurk (kraad) | −60° |
| ACAUTO | AC-CBA0715, AC-CBA1243 |
| AS-PL | A3024, A3326 |
| BOSCH | 0 986 038 771, 1 986 A01 274, 1 986 A01 545 |
| BTS Turbo | G103056 |
| CITROËN/PEUGEOT | 5701C2, 5705E2, 570500, 5705FE, 5705G0, 5705HJ, 5705Y0, 95667743, 96050637, 96194293, 96344768, 9619429380, 9634476880 |
| ERA | 209159, 209159A, 210036R |
| EUROTEC | 11090141, 12038770, 12090067 |
| GM | AG0524, AG0524RB |
| HC-Cargo | F 032 112 782 |
| HELLA | 8EL 011 710-221, 8EL 012 427-351 |
| LUCAS | LRB00206, LRB00395 |
| MAGNETI MARELLI | 063730715010, 943307151010 |
| MEAT & DORIA | 5515289 |
| RIDEX | 4G0203, 4G0203P, 4G0203R, 4G1057 |
| STELLOX | 06-10832-SX |
| VALEO | 200117, 436260, 436666 |
| VEMO | V10-13-40350, V22-13-38771 |