Alates 35 EUR ostust transport TASUTA! Ise järele tulemisel varuosad kätte järgmisel tööpäeval!
Tarneks valmis 27.03.2026
| Tootja | BV PSH |
|---|---|
| EAN | 8720264080090 |
| Kvaliteet | +Line Original |
| Pinge [V] | 12V |
| Generaator- laadevool [A] | 80A |
| Rihmarattad Ø (mm) | 56,2mm |
| Vagude arv | 6 |
| Klemm | B+ (M8) |
| Kinnitusaukude hulk | 3 |
| Kinnitusnurk (kraad) | +20° |
| ACAUTO | AC-CBA0587, AC-CBA0713, AC-CBA0730, AC-CBA1086 |
| AS-PL | A3015, A3021, A3039, A3332, A3422S, A3560S, A3570PR |
| BOSCH | 0 986 038 781, 0 986 039 931 |
| BTS Turbo | G103054, G105875, G105917 |
| BV PSH | 225.503.080.502 |
| CITROËN/PEUGEOT | 5701D9, 5705HF, 95667745, 96076412, 96113668, 96122561, 96122643, 96122648, 570500000, 5705E6, 5705HT, 5705L0, 5705M8, 5705M9, 9607641280, 9611366880, 9611369580, 9612256180, 9612257180, 9612262680, 9612264380, 9631318580 |
| ERA | 210077, 210077A, 210077R, 210268A, 210337R, 210620A |
| EUROTEC | 12038780, 12039930 |
| FEBI BILSTEIN | 101540 |
| FIAT | 9611365980, 9655249280, K9611365980, K9611366880, K9611369580, K9612257180, K9631318580, K9655249280 |
| GM | AG0502, AG0502RB, AG0540, AG0540RB, AG0542, AG0542RB |
| HC-Cargo | F 032 0PX 602, F 032 112 230, F 032 112 298, F 032 131 294, F 032 132 080, F 032 133 409, F 032 133 704, F 032 133 705, F 032 134 475, F 032 134 975, F 032 135 169, F 032 135 172, F 032 135 469, F 032 135 494, F 032 136 861, F 032 136 958, F 032 137 216, F 032 137 361, F 032 138 108, F 032 140 419, F 032 140 576, F 032 230 272, F 032 230 502, F 032 231 335, F 032 231 557, F 032 231 868, F 032 234 115, F 032 238 282, F 032 333 110, F 032 333 112, F 032 333 119, F 032 B30 601, F 032 B30 706, F 032 B40 263, F 032 B41 232, F 032 B91 325, F 032 B91 533, F 032 B91 792, F 032 B91 867 |
| HELLA | 8EL 011 711-001, 8EL 011 711-041, 8EL 012 427-281 |
| LUCAS | LRA00944, LRA02635, LRB00181 |
| MAGNETI MARELLI | 063731086010, 943356568010 |
| MAHLE | MG 387, MG 408 |
| MEAT & DORIA | 5515488 |
| MITSUBISHI | A002T27691, A002TB0291, A2T27691, A2TB0291 |
| RIDEX | 4G0133, 4G0133R, 4G0472 |
| STELLOX | 06-10811-SX |
| VALEO | 200128, 200310, 433468, 436340, 436384, 436476, 439023, 439497, 444513, 595222 |
| VEMO | V22-13-38791, V46-13-42191 |