Alates 35 EUR ostust transport TASUTA! Ise järele tulemisel varuosad kätte järgmisel tööpäeval!
Tarneks valmis 27.03.2026
| Tootja | BV PSH |
|---|---|
| EAN | 8720264050079 |
| Kvaliteet | +Line Original |
| Pinge [V] | 12V |
| Generaator- laadevool [A] | 55A |
| Rihmarattad Ø (mm) | 56mm |
| Vagude arv | 4 |
| Klemm | B+ (M6) |
| Kinnitusaukude hulk | 3 |
| Kinnitusnurk (kraad) | +20° |
| ACAUTO | AC-CBA0294 |
| AS-PL | A3012, A3015, A3432PR |
| BOSCH | 0 986 032 790, 0 986 036 871, F 032 131 521 |
| BTS Turbo | G103002, G105747 |
| BV PSH | 052.000.160.136, 053.000.172.136, 225.010.055.340 |
| CITROËN/PEUGEOT | 555724, 557024, 570525, 570526, 570580, 570596, 570598, 5705A0, 5705JQ, 5705Q5, 65619191, 91517981, 91517982, 91517983, 95611523, 95619191, 9151095080, 9151793380, 9151798080, 9151798180, 9151798380, 9559976380, 9603139280, 9615736180 |
| ERA | 210073A, 210073R, 231051 |
| EUROTEC | 12032790, 12036870, 12060000, 12060003 |
| GM | AG0521, AG0521RB |
| HC-Cargo | F 032 111 076, F 032 131 294, F 032 131 521, F 032 140 081, F 032 140 091, F 032 140 092, F 032 140 352, F 032 140 353, F 032 333 108, F 032 333 117 |
| HELLA | 8EL 011 710-911, 8EL 011 711-661 |
| LUCAS | LRA00471, LRA01576 |
| MAGNETI MARELLI | 063730294010 |
| MEAT & DORIA | 5515090 |
| MITSUBISHI | A002T26351, A002T26351G, A002T26391, A002T26391G, A002T27091, A002T27091A, A002T27091B, A002T27091C, A002T27091D, A002T27091E, A002T27091F, A002T27091G, A2T26351, A2T26351G, A2T26391, A2T26391G, A2T27091, A2T27091A, A2T27091B, A2T27091C, A2T27091D, A2T27091E, A2T27091F, A2T27091G |
| RIDEX | 4G0347R, 4G0433R |
| TALBOT | A51788880, A51798080 |
| VALEO | 200077, 200143, 432769, 433364, 437220 |
| VEMO | V22-13-32790 |
| WILSON | 90273180 |