Alates 35 EUR ostust transport TASUTA! Ise järele tulemisel varuosad kätte järgmisel tööpäeval!
Tarneks valmis 27.03.2026
| Tootja | BV PSH |
|---|---|
| EAN | 8720264301713 |
| Kvaliteet | +Line Original |
| Pinge [V] | 12V |
| Generaator- laadevool [A] | 80A |
| Rihmarattad Ø (mm) | 74,9mm |
| Vagude arv | 1 |
| Klemm | B+ (M6) |
| Kinnitusaukude hulk | 3 |
| Kinnitusnurk (kraad) | −55° |
| AS-PL | A3205 |
| BOSCH | 0 986 037 791 |
| BTS Turbo | G103079 |
| CITROËN/PEUGEOT | 555799, 570527, 570582, 5451706, 5460629, 5701C6, 5705C3, 5705HE, 5705Y7, 5705Y8, 5705Z5, 95493164, 95493165, 95493167, 95494135, 95494137, 95495989, 95598730, 95653974 |
| ERA | 209389A |
| EUROTEC | 12031840, 12032240 |
| HC-Cargo | F 032 111 071 |
| LUCAS | LRA00818, LRA02601 |
| RIDEX | 4G0482, 4G0482P, 4G0482R, 4G1230, 4G1368 |
| STELLOX | 06-10822-SX |
| VALEO | 200147, 202123, 432808, 436248, 436435 |