Alates 35 EUR ostust transport TASUTA! Ise järele tulemisel varuosad kätte järgmisel tööpäeval!
Tarneks valmis 27.03.2026
| Tootja | BV PSH |
|---|---|
| EAN | 8720264391356 |
| Kvaliteet | +Line Original |
| Pinge [V] | 12V |
| Generaator- laadevool [A] | 55A |
| Rihmarattad Ø (mm) | 66mm |
| Vagude arv | 1 |
| Klemm | B+ (M6) |
| Kinnitusaukude hulk | 3 |
| Kinnitusnurk (kraad) | −20° |
| AS-PL | A01389S |
| ASHIKA | AL-205JM |
| BOSCH | 0 986 030 990 |
| BTS Turbo | G100143 |
| CITROËN/PEUGEOT | 570286, 570288, 570516, 57052V, 570550, 570551, 570552, 570553, 570577, 570578, 570586, 95612088, 9151589980, 9561208880, 9561208980 |
| ERA | 210184, 210184A, 210184R |
| EUROTEC | 12030990 |
| GM | AG0904, AG0904RB |
| HC-Cargo | F 032 111 318 |
| HELLA | 5DR 004 246-931 |
| JAPANPARTS | AL-205JM |
| JAPKO | AL-205JM |
| LUCAS | LRA00870, LRA01202, LRB00331, LRB00332 |
| METZGER AUTOTEILE | 2390011 |
| RIDEX | 288R0008, 4G0238, 4G1058 |