Alates 35 EUR ostust transport TASUTA! Ise järele tulemisel varuosad kätte järgmisel tööpäeval!
Tarneks valmis 27.03.2026
| Tootja | BV PSH |
|---|---|
| EAN | 8720264710218 |
| Kvaliteet | +Line Original |
| Pinge [V] | 12V |
| Generaator- laadevool [A] | 180A |
| Rihmarattad Ø (mm) | 49mm |
| Vagude arv | 6 |
| Klemm | B+ (M8) |
| Kinnitusaukude hulk | 4 |
| Kinnitusnurk (kraad) | +85° |
| AS-PL | A6673S |
| BMW | 8626086, 8626089, 12318626086, 12318626089 |
| BTS Turbo | G101797 |
| BV PSH | 215.924.180.340, 215.924.180.346 |
| ERA | 211109R |
| EUROTEC | 12090980 |
| HC-Cargo | F 032 116 735 |
| LUCAS | LRA04236 |
| RIDEX | 4G1375, 4G1375R |
| VALEO | 444269 |