Alates 35 EUR ostust transport TASUTA! Ise järele tulemisel varuosad kätte järgmisel tööpäeval!
Tarneks valmis 27.03.2026
| Tootja | BV PSH |
|---|---|
| EAN | 8720264379743 |
| Kvaliteet | +Line Original |
| Pinge [V] | 12V |
| Generaator- laadevool [A] | 180A |
| Rihmarattad Ø (mm) | 48mm |
| Vagude arv | 6 |
| Klemm | B+ (M8) |
| Kinnitusaukude hulk | 3 |
| Kinnitusnurk (kraad) | +85° |
| AS-PL | A6415(DENSO), A6415S |
| BMW | 7640132, 7640875, 12317640132, 12317640875 |
| BOSCH | 0 986 084 630, 1 986 A01 485 |
| BTS Turbo | G101796, G103695 |
| BV PSH | 215.918.180.260, 215.918.180.340 |
| DENSO | DAN1464 |
| ERA | 211009A, 211009R |
| EUROTEC | 12090760 |
| HC-Cargo | F 032 116 239, F 032 116 622 |
| HELLA | 8EL 015 630-481 |
| KAMOKA | 8620099 |
| LUCAS | LRA04222 |
| OSSCA | 86427 |
| RIDEX | 4G1138, 4G1138R |
| VALEO | 445124 |
| VEMO | V20-13-90552 |