Alates 35 EUR ostust transport TASUTA! Ise järele tulemisel varuosad kätte järgmisel tööpäeval!
Tarneks valmis 27.03.2026
| Tootja | BV PSH |
|---|---|
| EAN | 8720264390793 |
| Kvaliteet | +Line Pro |
| Pinge [V] | 12V |
| Generaator- laadevool [A] | 180A |
| Rihmarattad | koos vabakäigurihmarattaga |
| Rihmarattad Ø (mm) | 53,7mm |
| Vagude arv | 6 |
| Klemm | B+ (M8) |
| Kinnitusaukude hulk | 3 |
| ACAUTO | AC-CBA6265 |
| AS-PL | A3416PR, A3416S |
| BGA | DC0950 |
| BMW | 12318578608, 12318578609 |
| BOSCH | 0 986 084 660, 1 986 A00 738 |
| BTS Turbo | G104297, G104474 |
| BV PSH | 215.597.180.346, 215.597.180.500 |
| CONTINENTAL CTAM | AP9084 |
| DOLZ | AFC193 |
| ERA | 209266, 209325 |
| GM | AG2152, AG2152RB |
| HC-Cargo | F 032 115 694 |
| HELLA | 8EL 011 712-861, 8EL 015 637-921, 9XU 358 039-101 |
| KAMOKA | 8620301, 8620306 |
| LUCAS | LRA03719 |
| MAGNETI MARELLI | 063731214310, 943321431010 |
| MAXGEAR | 30-0175 |
| MEYLE | 314 053 1000 |
| RIDEX | 4G1266, 4G1266R, 542R0372, 542R0585 |
| Schaeffler INA | 529 0206 20, 535 0203 10 |
| VAICO | V20-50100-BEK, V20-50101-BEK |
| VALEO | 439879, 440614, 599094 |
| VEMO | V20-13-50005, V20-13-50044 |