Alates 35 EUR ostust transport TASUTA! Ise järele tulemisel varuosad kätte järgmisel tööpäeval!
Keel:
Generaator, BV PSH 215.584.180.000
KESKMINE
Tootja:
BV PSH
218,32 €
Sisaldab KM 24%, lisanduvad saatmiskulud
Saadaval: 4tk
Tarneks valmis 27.03.2026
Kuvatud tarneaeg on garanteeritud kuni taimeri lõpuni.
Pärast taimeri lõppemist võib tarnekuupäev nihkuda 1 tööpäeva võrra edasi.
Lõplik tarnelubadus sõltub makse kinnitumisest süsteemis.
Arvega tasumisel võib tarneaeg pikeneda, kui makse laekumine või kinnitamine toimub alles järgmisel tööpäeval.
Pangalingi maksed jõuavad üldjuhul automaatselt ja tellimus läheb kiiremini töötlemisse.
See tarneloogika kehtib ainult autovaruosadele.
Teiste toodete puhul rakendub tavapärane tarneloogika.
TECHNICAL DETAILS
| Tootja | BV PSH |
|---|---|
| EAN | 8720264710966 |
| Kvaliteet | +Line Original |
| Pinge [V] | 12V |
| Generaator- laadevool [A] | 180A |
| Rihmarattad | koos vabakäigurihmarattaga |
| Rihmarattad Ø (mm) | 53,5mm |
| Vagude arv | 6 |
| Klemm | B+ (M8) |
| Kinnitusaukude hulk | 3 |
| Kinnitusnurk (kraad) | −95° |
| ACAUTO | AC-CBA6265 |
| AS-PL | A3416PR, A3416S |
| BGA | DC0950 |
| BMW | 7823344, 8578609, 12317823343, 12317823344 |
| BOSCH | 0 986 082 850, 1 986 A00 574 |
| BTS Turbo | G104250, G104251, G104252, G107059 |
| BV PSH | 215.584.180.004, 215.584.180.346, 215.584.180.500 |
| CONTINENTAL CTAM | AP9084 |
| DOLZ | AFC193 |
| ERA | 209149, 209266, 209266R, 209325 |
| EUROTEC | 12090537 |
| GM | AG2152, AG2152RB |
| HC-Cargo | F 032 115 675 |
| HELLA | 8EL 011 712-861, 8EL 015 637-921, 9XU 358 039-101 |
| KAMOKA | 8620301, 8620306 |
| LUCAS | LRA03719 |
| MAGNETI MARELLI | 063731214310, 943321431010 |
| MAXGEAR | 30-0175 |
| MEYLE | 314 053 1000 |
| RIDEX | 4G1266, 4G1266R, 542R0372, 542R0585 |
| Schaeffler INA | 529 0206 20, 535 0203 10 |
| VAICO | V20-50100-BEK, V20-50101-BEK |
| VALEO | 439793, 439879, 440430, 440614, 599094 |
| VEMO | V20-13-50005 |