Alates 35 EUR ostust transport TASUTA! Ise järele tulemisel varuosad kätte järgmisel tööpäeval!
Tarneks valmis 27.03.2026
| Tootja | BV PSH |
|---|---|
| EAN | 8720264008155 |
| Kvaliteet | +Line Original |
| Pinge [V] | 12V |
| Generaator- laadevool [A] | 170A |
| Rihmarattad | koos vabakäigurihmarattaga |
| Rihmarattad Ø (mm) | 48,8mm |
| Vagude arv | 7 |
| Klemm | B+ (M8) |
| Kinnitusaukude hulk | 4 |
| Kinnitusnurk (kraad) | 0° |
| ACAUTO | AC-CBA2144 |
| AS-PL | A6087 |
| BMW | 7550468, 7585940, 755046801, 755046802, 12317550468, 12317585940, 1231755046801, 1231755046802 |
| BOSCH | 0 986 082 480 |
| BTS Turbo | G101763 |
| BV PSH | 051.000.394.810, 051.000.394.815, 215.574.170.340, 215.574.170.346 |
| DENSO | DAN1040 |
| DOLZ | AFC048 |
| ERA | 210977, 210977R |
| EUROTEC | 12090509 |
| HC-Cargo | F 032 115 931 |
| HELLA | 8EL 011 713-621 |
| KAMOKA | 8620269 |
| LUCAS | LRA03598 |
| MEAT & DORIA | 45318 |
| RIDEX | 1390F0092, 4G1947, 542R0267 |
| Schaeffler INA | 535 0275 10 |
| VALEO | 440965, 440969, 588174 |