Alates 35 EUR ostust transport TASUTA! Ise järele tulemisel varuosad kätte järgmisel tööpäeval!
Tarneks valmis 27.03.2026
| Tootja | BV PSH |
|---|---|
| EAN | 8720264384921 |
| Kvaliteet | +Line Original |
| Pinge [V] | 12V |
| Generaator- laadevool [A] | 210A |
| Rihmarattad Ø (mm) | 49mm |
| Vagude arv | 8 |
| Klemm | B+ (M8) |
| Kinnitusaukude hulk | 4 |
| Kinnitusnurk (kraad) | 0° |
| AS-PL | A6378 |
| BMW | 7591529, 7591530, 12317591529, 12317591530 |
| BTS Turbo | G101767, G107950 |
| BV PSH | 215.572.210.340, 215.572.210.341, 215.572.210.346, 215.572.210.500 |
| EUROTEC | 12090691 |
| HC-Cargo | F 032 116 670 |
| LUCAS | LRA03667 |
| VALEO | 440938, 443426 |
| VEMO | V20-13-90551 |
| WILSON | 90295842 |
| vika | 91043501 |