Alates 35 EUR ostust transport TASUTA! Ise järele tulemisel varuosad kätte järgmisel tööpäeval!
Tarneks valmis 27.03.2026
| Tootja | BV PSH |
|---|---|
| EAN | 8720264451364 |
| Kvaliteet | +Line Original |
| Pinge [V] | 12V |
| Generaator- laadevool [A] | 220A |
| Rihmarattad | koos vabakäigurihmarattaga |
| Rihmarattad Ø (mm) | 53,5mm |
| Vagude arv | 6 |
| Klemm | B+ (M8) |
| Kinnitusaukude hulk | 3 |
| Kinnitusnurk (kraad) | −95° |
| ACAUTO | AC-CBA6215 |
| AS-PL | A3403S |
| BGA | DC0950 |
| BMW | 7823341, 8579420, 12318507625, 12318509024, 12318579420 |
| BOSCH | 0 986 084 840, 1 986 A00 618 |
| BTS Turbo | G104410, G104411, G104412 |
| BV PSH | 215.567.220.004, 215.567.220.280, 215.567.220.340, 215.567.220.346, 215.567.220.500 |
| Borsehung | B13011 |
| CONTINENTAL CTAM | AP9084 |
| DOLZ | AFC193 |
| ERA | 209206, 209206R |
| EUROTEC | 12090667 |
| HC-Cargo | F 032 115 823 |
| HELLA | 8EL 011 713-051, 9XU 358 039-101 |
| KAMOKA | 8620299 |
| LUCAS | LRA03399 |
| MAGNETI MARELLI | 063735823010 |
| MAXGEAR | 30-0175 |
| MEAT & DORIA | 5515375 |
| MEYLE | 314 053 1000 |
| RIDEX | 4G0745, 4G0745R, 542R0372, 542R0585 |
| Schaeffler INA | 529 0206 20, 535 0203 10 |
| VAICO | V20-50100-BEK, V20-50101-BEK |
| VALEO | 200374, 439730, 439810, 440464, 444729, 599094 |
| VEMO | V20-13-50009, V40-23-0007 |