Alates 35 EUR ostust transport TASUTA! Ise järele tulemisel varuosad kätte järgmisel tööpäeval!
Tarneks valmis 27.03.2026
| Tootja | BV PSH |
|---|---|
| EAN | 8720653456819 |
| Kvaliteet | +Line Original |
| Pinge [V] | 12V |
| Generaator- laadevool [A] | 180A |
| Rihmarattad | koos vabakäigurihmarattaga |
| Rihmarattad Ø (mm) | 53mm |
| Vagude arv | 6 |
| Klemm | B+ (M8) |
| Kinnitusaukude hulk | 3 |
| ACAUTO | AC-CBA5795 |
| AISIN | ALTBM-7007 |
| AS-PL | A01356(SEG), A3444S, A3692PR, A3692S |
| BGA | DC0950 |
| BMW | 4732350, 8507624, 12318507624, 12318509023 |
| BOSCH | 0 986 083 330, 1 986 A00 573 |
| BTS Turbo | G104259, G104260, G104261 |
| BV PSH | 215.565.180.004, 215.565.180.340, 215.565.180.346, 215.565.180.500 |
| CONTINENTAL CTAM | AP9084 |
| DOLZ | AFC193 |
| ERA | 209176, 209176R |
| EUROTEC | 12090740 |
| GM | AG1454, AG1454RB |
| HC-Cargo | F 032 115 581, F 032 116 348 |
| HELLA | 8EL 015 630-751, 8EL 015 630-761, 9XU 358 039-101 |
| KAMOKA | 8620285, 8620591 |
| LUCAS | LRA03398 |
| MAXGEAR | 30-0175 |
| MEYLE | 314 053 1000 |
| RIDEX | 4G0646, 4G0646P, 4G0646R, 4G2228R, 542R0372, 542R0585 |
| Schaeffler INA | 529 0206 20, 535 0203 10 |
| VAICO | V20-50100-BEK, V20-50101-BEK |
| VALEO | 200265, 439709, 444724, 599094 |
| VEMO | V20-13-50002, V20-13-50010 |